Sprzedaz na roznych ebayach

Witam ! Od jakiegos czasu mam konto odblokowane na sprzedaz zagraniczna. Dokladnie nastawiony jestem na ebay.de. Mam juz wystawione te 40 przedmiotow... Problem polega na tym ze slyszalem ze od 100 przedmiotow/sztuk ebay.de blokuje wystawianie aukcji na serwisach zagranicznych, to prawda? Drugie pytanie zwiazane jest z kontem niemieckim. Jestem w posiadaniu konta niemieckiego na ktorym oczywiscie sa limity, mam juz te 10 komentarzy i 90 dni w serwisie ebay.de na nim. Jednak nie moge wystawiac przedmiotow na np ebay.pl/fr/it bo wyskakuje mi blad limitu.Z czym to jest zwiazane? Czy majac konto polskie moge przestac sie martwic o limity po osiagnieciu 10 opinii pozytywnych i 90 dni na ebayu od pierwszej transakcji?

Wiadomość 1 z 14
ostatnia odpowiedź
13 ODPOW. 13

Dot.: Sprzedaz na roznych ebayach

Witam ! Musicie zalozyc sklep ( proponuje zalozyc w polsce abonament 20zl na poczatku wystarczy) Po zalozeniu sklepu bedziecie mogli wystawiac aukcje do konca. 

Wiadomość 11 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: Sprzedaz na roznych ebayach

Witam ! Z firma jest dosc sporo zawirowan. Po pierwsze mozliwosc jest wystawienia na towar Faktury 0%, jezeli posiadacie firme w polsce ( na ebayu mozna ustawic ile w cenie przedmiotu jest vatu). 


A og to wyglada tak:

Zalozenie konta:

Sprzedaz 10 przedmiotow, i musi minac 90 dni od sprzedazy pierwszego przedmiotu.  

Wiadomość 12 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: Sprzedaz na roznych ebayach

Dzięki za odpowiedz,

Będę bardyo wdzięczny za dalsze odpowiedzi.

 

Zamówić abonament sklepu pod ebay.pl jest rzeczwiście tańsze niz na ebay.de. Ale naszym celem jest sprzedawać na ebay.de, będą z tym kłopoty, albo to nie ma znaczenia?

 

Nigdzie nie widzę opcji do dodania VATu do ceny sprzedawanego przedmiotu. Pojawi się ona aż po subskrypcji sklepu?

 

Nasza sytuacja:

- Czeska firma, konto firmowe rejestrowane na ebay.com

- przedmiot wystawiony wprost na ebay.de

- do limitu 10 feedbacks za sprzedaż i 90 dni brakuje nam 1 sprzedaż i 14 dni

- pytam na polskim forum ponieważ warunki sprzedaży do Niemiec są podobne.

Wiadomość 13 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: Sprzedaz na roznych ebayach

Witam! Przepraszam ze odpowiedz trwala tak dlugo, po prostu tutaj nie zagladalem. NIe ma znaczenia gdzie masz sklep ( niby) wedlug serwisu ebay.pl . Nie ma roznicy gdzie masz abonament sklepu ale majac np sklep na ebay.pl nie posiadasz pewnych korzysci ktore sa na ebay.de, jednak jestem tego zdania ze mniej problemow jest zalozyc konto od nowa na ebay.pl niz wiecznie prosic sie o podnoszenie limitow na ebay.de. Wiem ze zaraz mi ktos napisze ze na pl tez sa limity. Osobiscie sprzedalem na bardzo duza kwote produktow i limitow ni sladu, a posiadalem pare kont na ebay.de ( z niemiec ) i problemow co nie miara.

Wiadomość 14 z 14
ostatnia odpowiedź