anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż na niemieckim ebay, wysyłka towaru z Polski.

Witam. Od ponad roku mieszkam i pracuję w Niemczech. Mam legalną pracę i ze wszystkiego jestem rozliczny przez niemieckiego pracodawcę. Mam meldunek w Niemczech oraz konto niemieckie. Chciałem sobie dorobić trochę do pensji w Niemczech.

W Polsce kolega ma hurtownię i chciałem wystawiać jego towar na niemieckin ebay'u. Towar wysyłaliby pracownicy tej hurtowni z Polski do klientów w Niemczech. Ja zajmowałbym  sie tylko wystawianiem aukcji i finansami w Niemczech oraz wysyłką pieniędzy do Polski. Jak widzicie tę sprawe? Czy musiałbym w tym wypadku zakładać w Niemczech firmę? 

Proszę o wskazówki, każda nawet najbardziej błacha informacja jest przydatna. Dziekuję.

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Sprzedaż na niemieckim ebay, wysyłka towaru z Polski.

Witam ! Kazdy cos probuje 🙂 Niestety na forum nikt Ci nie powie czy to wypali, jednak pamietaj ze po pierwsze zeby na ebayu sprzedawac majac konto polskie musisz spelnic warunki. Majac ebaya niemieckiego niestety, ale masz limity ( bez firmy i faktur ciezko jest cos ugrac ). Tak jak na wszystkim idzie zarobic, ale prosze pamietac ze prawie 20% od wartosci przedmiotu zabiera ebay i paypal wiec to wszystko zalezy od tego jakie ten Panski kolega ma te ceny 🙂
Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź