anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż na Ebay.de. Czego potrzebuje i jak to działa.

Witam.

Spotkałem się z różnymi opiniami i sposobami sprzedaży na ebay.de, sam już nie wiem które są prawdziwe, które nie, więc postanowilem dowiedzieć się u źródła.

 

1. Czy mogę (mając adres w Polsce) założyć konto na ebay.de i zacząć spzedawać? Jak narazie udało mi się założyć konto, wpisać dane, dostałem sms'a weryfikacyjnego, podpiąłem PayPal'a i teoretycznie mogę założyć aukcję na ebay.de. Ma to być niewielka sprzedaż, 3 może 4 przedmioty, tak więc raczej jednorazowa.

 

2. Rozumiem, żę z polskiego ebaya mogę sprzedawać za granicę dopiero po 10 tranzakjach i po 90 dniach od pierwszej sprzedaży (ciężko będzie to zrobić, kiedy towar już jest gotowy do wystawienia).

 

3. Mam kartę walutową, która podpięta jest pod PayPala i jest zweryfikowana z kontem ebay.

 

Ogólnie jak to jest Panowie i Panie. Czy do założenia konta i sprzedaży na ebay.de potrzebne mi adres, bank niemiecki?

 

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Sprzedaż na Ebay.de. Czego potrzebuje i jak to działa.

Oj, strasznie to Pan chaotycznie napisal. Zalozyc konto na ebay.de mozna jedynie majac adres niemiecki ( mozna to ominac, ale bez adresu nie da Pan sobie rady z usunieciem limitow, ktorych i tak nie da rady usunac. :).  

Majac konto polskie mozna sprzedawac na ebay.de po 90 dniach i 10 transakcjach. 

 

Og rzecz biorac nie trzeba miec ani banku w niemczech ani adresu... Problem pojawia sie w tym ze jak chcesz konkurowac z ich cenami skoro oni nie maja oplat za przewalutowanie, mniejsze platnosci PayPal ( stad moga sobie pozwolic na nizsze ceny). 

 

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na Ebay.de. Czego potrzebuje i jak to działa.

po 90 dniach od pierwszej transakcji; uściślam , bo ta informacja jest już tak poprzekształcana (dokładne informacje w zakładce "sprzedaż zagranicę")

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na Ebay.de. Czego potrzebuje i jak to działa.

Limity da radę usunąć ( oczywiście nie samemu ) nawet mając konto na ebay.pl a sprzedaż na ebay.de.

Podobnie natychmistowa płatnośc  na ebay.de.

Z tymi limitami to nikt nic nie wie. Jednak administracja ebay.de usuwa limity dla sprzedających zarejestrowanych na ebay.pl.

Jednego co nie można przeskoczyć na chwilę dzisiejszą to promowania przedmiotów na ebay.de.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na Ebay.de. Czego potrzebuje i jak to działa.

w 100 % prawda, tylko majac konto na ebay.pl wydaje mi sie ze limitow od poczatku nie ma ( posiadajac juz 10 komentarzy i 90 dni od pierwszej transakcji). Z tym promowaniem przedmiotu to prawda, jednak to chyba jedna z wiekszych zalet serwisu ze nie chca jak "alledrogo", na wszystkim zbijac siano... Tutaj indeksowanie ma ogromne znaczenie, kiedy np ja wystawie jakis przedmiot i jest on wyswietlany jako nowa oferta to zainteresowanie jest nim 300% wieksze niz po np 2 tygodniach. Znowu sytuacja jednak sie zmienia kiedy jakis przedmiot kupuja np z czestotliwoscia 1 na tydzien i mamy tam wystawione np 100 sztuk to strasznie rosnie zainteresowanie. Ebay niestety jest bardzo skomplikowanym serwisem pomimo prostocie jaka bije od niego na pierwszy rzut oka.
Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź