anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż do Europy jak to najlepiej zrobić

Mój biznes z ebay zaczął się jakiś rok temu. Zacząłem coś tam sprzedawać bardzo drobno na ebay.pl ale moje losy się tak potoczyły ze założyłem DG 🙂 I teraz tak sobie myślę że chce rozwinąć handel na Europę oraz świat ale na razie UE. Sprawa ma się tak ze mam sklep internetowy oraz na ten moment konto prywatne na ebay.pl oraz zarejestrowana DG, mój towar planuje sprzedawać głównie do Niemiec oraz Anglii. I mam do was pytanie jak to wszystko połączyć ? Czy założyć sklep ebay ? Jak tak to w jakim serwisie ? jak ograniczyć koszta ? I co z limitami sprzedaży? Dodam że konto jeszcze nie spełnia warunków 10 kom. ale już na nie czekam 🙂 DZIĘKI
Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Dot.: Sprzedaż do Europy jak to najlepiej zrobić

po pierwsze jesli masz DG i sprzedaz ma byc w ramach tej dzialanosci zaloz konto firmowe i jesli jestes vatowcem zarejestruj w systemie ebay swoj nip/nr vat aby naliczali ci oplaty bez vat

 

wystawiaj bezposrednio na ebay.de i ebay.co.uk

 

co do sklepu, nawet jak uzbierasz 10 opinii ze sprzedazy i zaczniesz wystawiac za granica mozesz miec limity sprzedazy wiec wiele nie wystawisz od razu i ze sklepem to bym sie wstrzymal do momentu az przejdziesz limity i zorientujesz sie w ogole, jak idzie sprzedaz i czy/jakie sa ew. problemy, a potem musisz sam policzyc co ci sie bardziej oplaca - bo wiesz co chcesz sprzedawac i jakie mozesz miec koszty wysylki i sprawdzic oplaty ebay/paypal z tym zwiazane

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Dot.: Sprzedaż do Europy jak to najlepiej zrobić

Super już rozumiem

 

 

Bardzo dziekuję za pomoc 

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź