anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzeaż na ebay do uk, de i com + koszty wysyłki

 Cześć,

nie długo ruszamy ze sprzedaża towarów za granicę i mam kilka pytań w zwiazku z tym.

 

Przepatrzyłem sporo tematów na forum + internet i mam takie wątpliwości:

1) chcieliśmy zrobic darmową wysyłkę do większości produktów listem ekonomicznym lub priorytetowym przez PP lub InPost tylko mam z tym pewną wątpliwość. Widzę, że sporo osób ma problemy ze sporami z kupujacymi. Co w momencie kiedy wyślę list bez polecenia (numeru trackingu), kupujący zaakceptuje, że ta przesyłka nie jest rejestrowana (jest taka możliwość?) czy może rościć do mnie prawa o zwrot kosztów jeżeli przesyłka nie dojdzie, czy paypal poblokuje mi kase? Fizycznie będę miał potwierdzenie nadania podpisane przez kuriera który zbiera od nas listy i nic więcej.

 

2) koszty wysyłki do UK - z czego korzystacie. mamy towary od 350g do paru kilo

po przeanalizowaniu wybraliśmy

a) poczta polska lub inpost dla listów poleconych i eko / prior

b) przesyłki kurierskie ceny dużo wyższe oczywiście niż listy. Najtaniej wychodzi nam broker do 10kg około 69 upsem. 

 

 

Macie jakieś lepsze pomysły?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi

Wiadomość 1 z 14
ostatnia odpowiedź
13 ODPOW. 13

Dot.: Sprzeaż na ebay do uk, de i com + koszty wysyłki

Właśnie zastanaiwam się nad doliczeniem kosztów transportu do kosztów wysyłki i dać free shiping. Czy to zdaje egzamin?

Wiadomość 11 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: Sprzeaż na ebay do uk, de i com + koszty wysyłki

A to nie to samo? 🙂

 

Ja mam do wszystkich przedmiotów podaną cenę wysyłki, nigdzie nie mam free shipping.

Moim zdaniem to zależy od wielu czynników, np co to za towar, jak duża konkurencja i na jakie kraje.

Wiadomość 12 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: Sprzeaż na ebay do uk, de i com + koszty wysyłki

Ja mam na US i australie koszt 10 dolców

na europę 8 dolców

Bo w sumie tyle wychodzi za transport, 

 

Trochę chyba drogo? Konkurencja widzę że ma po 5 funtów ale ja mam niższą cenę produktów 😉

 

 

Wiadomość 13 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: Sprzeaż na ebay do uk, de i com + koszty wysyłki

Ale jesteś pewien, że oni mają 5 funtów dla wysyłki krajowej? Bo może mają 5 funtów ale do Polski.

Wiadomość 14 z 14
ostatnia odpowiedź