Pytanie początkującego sprzedawcy

Witam,

jestem początkującym sprzedawcą, nie mam jeszcze komentarzy od kupujących - jedynie te od sprzedawców.

Wiem, że żeby sprzedawać za granicę, trzeba mieć 10 komentarzy od kupujących i musi minać 90 dni od pierwszego komentarza.

Czytając to foum spotkałam się z radami, żeby wystawić przedmiot nie na polskim ebayu, a na brytyjskim albo niemieskim.

Pytanie - czy mogę to zrobić nie spełniając warunków odnośnie 10 komentarzy? Próbowałam właśnie wystawić aukcję na ebay.co.uk, wypełniłam opcję wysyłka do Europy, ebay czepia się jednak, że trzeba wpisać jakiś domestic service, a po jego wypełnieniu dostaję komunikat, że nie mogę wystawić aukcji ponieważ nie spełniam rzeczonych warunków.

Czy oznacza to, że dopóki nie uzbieram 10 komentarzy, jestem skazana tylko na polski ebay?

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Pytanie początkującego sprzedawcy

te wymagania obowiazuja wszystkich sprzedawcow i nie tylko tych z polski, choc niektorym jakims trafem niekiedy udaje sie wystawic kilka ofert bez wiekszej historii sprzedazy, ale ebay i tak potem naklada na nich obowiazujace limity sprzedazy...

 

wystawiajac na ebay. pl mozna trafic do zagranicznych kupujacych - warunkiem minimum jest opis w j. angielskim i ustawienie wysylki za granice + dodanie wiele duzych fotek (sa bezplatne) ALE widocznosc ofert i szansa na sprzedaz jest nieporywnywalnie wieksza jesli wystawia sie bezposrednio na zagranicznym ebayu, na ktorym jest popyt na dany towar

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź