anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przegrałem spór mimo że paczka została dostarczona

Witam, tak jak w temacie. Wysłałem lalkę koło 3.02.2015 po 3 tygodniach założono mi spór który rzecz jasna przegrałem z góry. Poszedłem na pocztę złożyłem reklamacje , czekałem 3 miesiące na odpowiedź i dostałem odpowiedź w liście iż lalka została dostarczona 1.04.2015. W jaki sposób teraz mam się domagać pieniędzy od kupującego bo nie odpuszcze mu tego za nic w świecie. Mam nadzieję że jest jakiś sposób na to aby odzyskać własne pieniądze. Z góy dziękuje za odpowiedź i Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Przegrałem spór mimo że paczka została dostarczona

nie dostanisz juz pieniedzy. Miałem podobne przypadku - od stycznia do kwietnia przesylki do USA mialy opozenianai z winy USPS i prawie wszystko szło z opozneiniem

Ale tych z ebay to nie obchodzi.

Raczej nic z tym nie zrobisz, kasa i towar przepada - jezeli gosciu ci dobrowolnie nie zapłaci to kasy inaczej nie odzyskasz.

Wiem, wiem ze to wałek w biały dzien bo jaka to wina sprzedajacego, kupujacy towar otrzymał z opoznieniem ale tych z ebay juz to nie obchodzi a najlpesze jest to ze ebay sobie wział z tego jeszcze prowizje. Ty jako sprzedawca ktorzy w niczym nie zawonił tracisz wszystko a cała reszta wygrywa i zarabia na tobie ( ebay dostał swoja prowizje od sprzedazy, kupujacy otrzymał towar za darmo, firma pocztowa tez umywa rece a dla ciebie oprocz straconego towaru i kasy, minusowe punkty do oceny sprzedawcy - niezyły walek )

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Przegrałem spór mimo że paczka została dostarczona

ja straciłem 263$ bo przesyłka dotarła tydzień po przegraniu sporu,kluczową sprawą jest kiedy przesyłka została dostarczona,przed czy po zakończeniem sporu.Dla cywilizowanych ludzi to bez znaczenia,ale nie dla ebay,oni mają swoją moralność,bez żenady piszą że cię okradli i możesz skamleć o swoje pieniądze u kupującego

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Przegrałem spór mimo że paczka została dostarczona

a jakby zadzwonic do ebay z opisem sprawy??? jan mam indetyczna sytuacje!!
Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Przegrałem spór mimo że paczka została dostarczona

dzwonienie Ci nic nie da,to kupujący tam dzwoni i mówi że go okradłeś,że nie wysłałeś paczki itd ,twoja apelacja odrzucona i dla nich to jest świętość.Wystarczy że przesyłkę dostarczono dzień po odrzuceniu apelacji i nie masz żadnych możliwości odzyskania swoich pieniędzy.W sądownictwie masz apelacje,kasacje,Strasbourg,tutaj jako sprzedawca nie masz żadnych praw.Jeśli kupujacy umie liczyć,może obliczyć sobie z dużą dawką prawdopodbieństwa że będzie miał towar i pieniądze,wystarczy że wybierze odpowiednią opcję dostawy.

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Przegrałem spór mimo że paczka została dostarczona

To juz jest pozno. Spor mozna wygrac jesli zmiescimy sie w 45 dniach od daty transakcji i wskazemy www na ktorej jest adnotacja ze dana przesylka zostala dostarczona. Potem tylko korespondencja z kupujacym i proszenie by * zwrocil towar, * wycofal np negatyw lub request.

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź