Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Sprzedaż za granicę (opcja zaawansowana)

Wittajcie, Mam niezłą zagwostkę ze sprzedażą produktów w zagranicznych serwisach ebay-a. Pisałem do ebaya.pl w poniższych sprawach, ale drugi dzień i żadnej odpowiedzi. Oni w ogóle pracują tam? Dlatego mam do Was 2 pytania. 1. Na przykład jak chce sp...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 445 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Standardy obsługi klienta

Witam. Chciałem zapytać czy każdy sprzedający zagranicą spotkał się z tym, że cięzko sprostać standardom obsługi ?Sprzedaję od około 8 miesięcy, Niestety ostanio pojawił mi się komunikat - nie spełniasz standardów.Główną przyczyną były sprawy o zwrot...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 901 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Royal Mail -czy jest sekretny sposób na tracking?

Jak wiadomo tracking listów poleconych urywa się na Heathrow albo na sortowni,od 7 lat do U.K nie nie zaginęło.Kupujący są w porządku.Niestety ale ostatnio cwaniak zorientował się że nie ma trackingu,chciał się tylko upewić że nie mam dowodu dostarcz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 362 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Izrael - działa tracking poleconych?

Niestety tracking na stronie izraelskiej poczty nie działa,pojawia się informacja kiedy przesyłka została nadana z Polski,to jest raj dla cwaniaków,i niestety na mnie trafiło i będę musiał walczyć znowu Pytanko-działa tracking poleconych? bo ostatnio...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 584 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przegrałem spór mimo że paczka została dostarczona

Witam, tak jak w temacie. Wysłałem lalkę koło 3.02.2015 po 3 tygodniach założono mi spór który rzecz jasna przegrałem z góry. Poszedłem na pocztę złożyłem reklamacje , czekałem 3 miesiące na odpowiedź i dostałem odpowiedź w liście iż lalka została do...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 645 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Chce założyć sklep i ....

interesują mnie koszty jakie będę musiał ponieść - bez prowizji od sprzedaży - żeby taki sklep funkcjonował.I czy i w jaki sposób, zakładając sklep na ebay.pl będę mógł skorzystać z opcji "darmowych" (uwzględnionych w opłacie) aukcji na ebay.com, czy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 609 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupujący zapłacił, przesyłka doręczona ale nie wiem czy wszystko jest OK

Witam, Potrzebuję porady w sprawie mojej aukcji. Kupujący z USA kupił ode mnie trzy przedmioty i zapłacił (z pewnymi opóźnieniami) poprzez PayPal (za pomocą czeku elektronicznego). Towar wysłałem, tracking pokazuje że item delivered.Niby wszystko jes...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 252 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiana adresu konta a limity

Witam Mam konto prywatne na ebay.co.uk z podniesionymi limitami (200 przedmiotów) i teraz chcę zmienić jego adres na polski i zmienić z prywatnego na firmowy. Czy po tym zabiegu będę miał dalej podniesione limity na UK, czy też będę te limity mial na...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 431 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Standardy obsługi/ zwroty

Witam,możecie mi powiedzieć czy wszystkie zwroty zaliczają sie do tych ich śmiesznych problemów ? W statusie pisze że tylko zwroty spowodowane niezgodnością towaru z opisem, jednak mi bierze do problemów wszystkie zwroty czyli zły rozmiar/nie pasuje,...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 218 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Ja to nie mam siły co chwile mnie okradają

domagają się zwrotów kosztów ale by towar oddać niechętnie.PayPal blokuje środki bez gadania i w sumie muszę przystępować na rządania kupującego mimo że mnie ewidentnie rąbie w d.... Mało tego jako zaawansowany sprzedawca nie dostaje zniżek za faktur...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 774 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań