Izrael - działa tracking poleconych?

Niestety tracking na stronie izraelskiej poczty nie działa,pojawia się informacja kiedy przesyłka została nadana z Polski,to jest raj dla cwaniaków,i niestety na mnie trafiło i będę musiał walczyć znowu

 

Pytanko-działa tracking poleconych? bo ostatnio nie działało

Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Izrael - działa tracking poleconych?

Kiedy wysyłałeś przesyłkę, to jest mój tracking : LX007936048PL dotarł do 18 dniach.
Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Izrael - działa tracking poleconych?

wysłałem 16 marca

 

tracking czasami działa,wczoraj znowu klient z Izraela,o dziwo tracking pokazywał że przesyłka od 4 kwietnia jest na poczcie,żadnego awiza

 

aktualnie Izrael zablokowany

Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Izrael - działa tracking poleconych?

wysyłam czasami przesyłki do Izreala ale przyznam że jeszcze nia miałem problemów, nawet jak tracking nic nie pokazywał.

A wysyłałeś może do Indii ??
Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

Izrael - działa tracking poleconych?

facet zamknął spór i wystawił pozytywa,a tracking dalej nic nie pokazuje,złożyłem reklamację i napisałem przez formularz izraelskiej poczty

 

do Indii nie wysyłam,w 2009 r wysłałem 2 razy i 2 razy przesyłka wróciła.Może teraz coś się zmieniło ale wtedy indyjska poczta pracowała tragicznie,nie wiem nawet czy oni stosują coś takiego jak awizo czy od razu zwracają.Przesyłki było do Bombaju,strach się bać co się dzieje na prowincji.

 

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Izrael - działa tracking poleconych?

U mnie to samo, dwa globale z 4 kwietnia kończą się na Warszawie, kolejny problem systemowy

Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Izrael - działa tracking poleconych?

A u mnie z dwóch Global Expresów jeden od początku do końca z trackingiem, a drugi urywa się w Warszawie. Normalka czy reklamować na Poczcie zaginięcie? Zaznaczę, ze klient nic nie mówił jeszcze 🙂

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Izrael - działa tracking poleconych?

tracking Globali do Izraela działa czasami,możesz reklamować bo nie znajdą dowodu w trackingu że została dostarczona

Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź