anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przegrałem spór , jak dostać zwrot prowizji?

Witam , tak jak w temacie. Przegrałem spór i jak mam dostać zwrot prowizji za tą rzecz? Reklamacja na pocztę pójdzię jutro ale chodzi mi o zwrot prowizji na ebay bo skoro pobrali mi pieniądze i zwrócili kupującemu to ja żądam zwrotu prowizji a takowej nie dostałem. Jak mam dostać ten zwrot? Swoją drogą przeraża mnie ten ebay że sprzedający z automatu jest skazany na przegraną. Wysłałem paczkę w styczniu podobno do dnia dzisiejszego nie doszła a ja tego śledzić nie mogę bo USPS sobie wyłączył i ch**. Żenada

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Dot.: Przegrałem spór , jak dostać zwrot prowizji?

nie dostaniesz zwrotu prowizji,to taka dodatkowa kara "za żywota" Brak zwrotu prowizji nie dotyczy konkretnego przypadku tylko wszystkich.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: Przegrałem spór , jak dostać zwrot prowizji?

płać i płacz witamy na Ebay .

 

Wysłałeś przesyłkę ze sledzeniem i jeszcze nie doszła , już zwrócili kasę a za chwilę kupujący odbierze towar .

Powodzenia.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: Przegrałem spór , jak dostać zwrot prowizji?

Ebay to takie wyjątkowe miejsce handlu gdzie po transakcji pośrednik bierze kasę z twojego portfela oddaje kupującemu, który oprócz tego dostaje później towar, w zamian za to pośrednikowi płacisz haracz, i kupującemu możesz wystawić tylko pozytywa.. Chyba że dobrowolnie oddasz kasę to zwracają opłaty.

 

Trzeba się liczyć z tym że takich spraw będzie coraz więcej, bo jeden kupujący co wyłudzi tak kasę będzie polecać ebay kolegom.. Tego co tu się dzieje zupełnie nikt nie kontroluje, najwyższym zwierzchnikiem jest.. obsługa klienta.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź