anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przed wystawieniem przedmiotu, ebay przekierowywuje na polską wersję

Anonymous
Nie dotyczy

Witam,

 

Mam dziwny problem. Założyłem konto ebay w Polsce, ale przez bardzo długi czas z niego nie korzystałem. Od pewnego czasu jednak mieszkam w Niemczech, więc zalogowałem się na swoje konto na niemieckiej wersji strony, zmieniłem adres zamieszkania na niemiecki i zrobiłem nawet kilka zakupów. Niestety, cyrk zaczyna się wówczas kiedy chcę coś sprzedać. Wystawiam przedmiot i finalizuję proces co kończy się przekierowaniem do formularza logowania w polskiej wersji strony. Dlaczego? Oczywiście podaje swoje dane logowania po czym dostaje informację, że muszę zweryfikować konto poprzez Vise (nie mam) lub list, który zostanie mi wysłany na podany adres (niemiecki). Trochę to dziwne, dlaczego tak się dzieje i czy musi tak być? Dopowiem tylko, że za pierwszym razem udało mi się wystawić przedmiot ale po 5 minutach zdjąłem go ze sprzedaży bo z nieuwagi zrobiłem pomyłkę, a później rozmyśliłem się, że wystawię raz jeszcze później. No i okazuje się, że od tamtego momentu nic wystawić nie mogę...

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Przed wystawieniem przedmiotu, ebay przekierowywuje na polską wersję

Na to pytanie najlepiej odpowie Ci obsługa klienta. Ja zapytalbym ich, czy jest jakis sposob na weryfikacje wg metod weryfikacji z eBay.de. Mozesz tez zamowic ten list z kodem (byly tu kiedys zgloszenia o problemach z ta forma weryfikacji ) albo zalozyc nowe konto na ebay.de do sprzedazy

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź