anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nagły zakaz sprzedaży za granicę - mam zbudować pozytywną opinię w kraju.

Witam,



Chciałem (ponownie) wystawić aukcję z możliwością wysyłki na Cały świat, kiedy pojawił się poniższy komunikat:



"Nie możesz zatwierdzić aukcji z powodu następujących problemów W tej chwili nie możesz prowadzić sprzedaży za granicę.

Gdy zbudujesz pozytywną historię sprzedaży w serwisie krajowym, będziesz mógł sprzedawać za granicę."



Ktoś się z tym spotkał?. 



Czy takie ograniczenie jest czasowe? - jeśli tak, kiedy mogę ponownie wystawić przedmioty.



Jeśli nie, ile pozytywnych opinii (stawiam, że o to chodzi) muszę zebrać w serwisie krajowym? (do tej pory mam tylko jedną z 85 🙂 )



Z góry dziękuję,


aesculus*


Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Nagły zakaz sprzedaży za granicę - mam zbudować pozytywną opinię w kraju.

Na dobrą sprawę konto oryginalnie stworzyłem będąc w Uk, tam też było zarejestrowane.



Szybko nabiłem punktów z kupno.



Po 2 latach (mniej wiecej) przerejestrowałem je na Polskę.



Chciałem tylko dowiedzieć się ile tych punktów w kraju jest potrzebnych, aby zezwolili mi sprzedawać (ponownie, bo moja dotychczasowa sprzedaż to 99% za granicę) globalnie.



Nie wiem, dlaczego nagle mi to wyskoczyło, skoro wcześniej sprzedawałem bez problemów.


Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Nagły zakaz sprzedaży za granicę - mam zbudować pozytywną opinię w kraju.

Kiedyś mawiali ,,czeski film" i tak tutaj jest brak moderatorów na odpowiedź czekasz czekasz itd itd.  U mnie na ebay uk teraz pojawia się komunikat utwórz konto firma przy dużej sprzedaży. Tylko że nigdy tam nic nie sprzedałem bo nie mogę wystawić. To jest E kabaret. Konto firma zakładasz ponosisz opłaty wysyłasz do nich ( kolega dwa miesiące wysyłał  za zwrotką a oni że nic nie otrzymali)  podazą komunikat że w nazwie nie ma literki w bo to miesiąc na w. To jest E -porazka

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Nagły zakaz sprzedaży za granicę - mam zbudować pozytywną opinię w kraju.

jarekantosik123
Użytkownik

Napisz do nich przez " kontakt z nami". Powody mogą być bardzo różne np. moga zarządać faktur na zakup sprzedawanych przez Ciebie przedmiotów itd itp.


 


Nikt Ci tutaj na pewno nie odpowie co się dzieje.

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Nagły zakaz sprzedaży za granicę - mam zbudować pozytywną opinię w kraju.

Nazbieraj troche pozytywow i problem powinien zniknac.


Podpowiem: sa aukcje do tego celu.


Nie wiem jak na innych Ebayach i w innych kategoriach ale to jest przyklad:


http://www.ebay.com/sch/Postage-/47149/i.html?_catref=1&_sop=15


 


Korzystaj dopoki ktos nie usunie tego postu.,


 


Podpowiedz dla watpiacych: kto sprzedaje biezacy 1 centowy znaczek za 10 centow...?.

**************************************
Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Nagły zakaz sprzedaży za granicę - mam zbudować pozytywną opinię w kraju.

Witam, mam od kilku miesięcy podobny problem.


Sprzedawałem na ebay.de po kilka przedmiotów miesięcznie.


Niestety ze względu na długi okres czasu wysyłki dostałem sporo niskich ocen od kupujących, dostałem informację o tym, że Moja sprzedaż nie jest możliwa ponieważ moje konto nie spełnia standardów sprzedawcy. Co ciekawe nie mogę też sprzedawać w


PL, pisałem kilka razy do Obsługi i nie potrafią mi wyjaśnić jak mogę wpłynąć na przywrócenie możliwości sprzedaży.


Czy ktoś może mi coś podpowiedzieć ?


Czy mając to zamknięte konto mogę założyć inne konto na firmę, którą posiadam ?


Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź