anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

od 01/2013 poczta polska podnosi mocno cennik za listy zagraniczne...

Witam,


od 4tego stycznia 2013 polska poczta podnosi drastycznie ceny wysłania listów za granicę ...


W związku z tym chciałbym zapytać czy ktoś tu szuka jakiegoś lepszego rozwiązania... ?


Pomyślałem o zorganizowaniu wspólnie może kogoś kto mógłby wysyłać nasze listy na czeskiej poczcie?


możnaby np. wysyłać do Cieszyna worki z naszymi listami przez PKP (przesyłki konduktorskie) a tam ktoś by je odbierał i wysyłał przez czeską pocztę w świat..?


 


Jakieś inne rozwiązania może? wspólnie zawsze siła...


Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 15
ostatnia odpowiedź
14 ODPOW. 14

od 01/2013 poczta polska podnosi mocno cennik za listy zagraniczne...

mam przed sobą cennik PP na rok 2013 i ceny bez zmian dla przesyłek zagranicznych,chyba że masz jakieś poufne informacje...

Wiadomość 2 z 15
ostatnia odpowiedź

od 01/2013 poczta polska podnosi mocno cennik za listy zagraniczne...

do mnie doszła plotka że w liście poleconym nie będzie można wysyłać towaru!!


Jeśli to prawda to lipa

Wiadomość 3 z 15
ostatnia odpowiedź

od 01/2013 poczta polska podnosi mocno cennik za listy zagraniczne...

facet na poczcie dzisiaj mi to powiedział że w liście poleconym będzie można nadawać tylko dokumenty itp ale nic więcej

Wiadomość 4 z 15
ostatnia odpowiedź

od 01/2013 poczta polska podnosi mocno cennik za listy zagraniczne...

jarekantosik123
Użytkownik

Miejmy nadzieję że nic się nie zmieni.


 


Przejrzałem komunikaty z ich stony i najbliższy tematowi nic o zmianach nie mówi:


 


poczta-polska.pl/aktualnosci/awizo_przez_sms_uproszczona_tabela_oplat_za_listy_i_inne_nowosci_w_ofercie_poczty_polskiej__14620.html


 

Wiadomość 5 z 15
ostatnia odpowiedź

od 01/2013 poczta polska podnosi mocno cennik za listy zagraniczne...

pierwszy raz słyszę, że w liście będzie można wysyłać tylko dokumenty, jest to bzdura,


 


open_razor niestety poczta podnosi ceny, sprawdź na ich stronie, cennik w pdf po lewej stronie


 


nowością jest, że w trzech pierwszych przedziałach wagowych do wszystkich 4 stref cena jest taka sama, dopiero od 350g ceny są inne i tak do 50g 5zł; od 50-100g 11zł; od 100-350g 13,50zł


+ traktowanie listu jako poleconego 5,30


 


natomiast nie wiem ile kosztują listy polecone, ekonomiczne

Wiadomość 6 z 15
ostatnia odpowiedź

od 01/2013 poczta polska podnosi mocno cennik za listy zagraniczne...

zwracam honor,jednak nie zauważyłem ....



ale... np do 350 g do Australii jest obniżka z 28,30 zł do 18,30 zł i z 18,80 zł do 18,30 zł do USA i Kanady



Wiadomość 7 z 15
ostatnia odpowiedź

od 01/2013 poczta polska podnosi mocno cennik za listy zagraniczne...

już dzisiaj przetestowałem... ceny się zmieniły... w moim przypadku staniały o 50gr ale Ci co do 100gr wysyłali to faktycznie koszmar:(

Wiadomość 8 z 15
ostatnia odpowiedź

od 01/2013 poczta polska podnosi mocno cennik za listy zagraniczne...

jarekantosik123
Użytkownik

To nie wiem koledzy jak wy to wysyłaliście,ale mi na poczcie dzisiaj trzy listy cofnęli ponieważ nie było w nich dokumentów. Załamka !

Wiadomość 9 z 15
ostatnia odpowiedź

od 01/2013 poczta polska podnosi mocno cennik za listy zagraniczne...

no co Ty gadasz? Słyszałem taką plotkę ale dzisiaj wysłałem normalnie... to jak to ma niby być?

Wiadomość 10 z 15
ostatnia odpowiedź