anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący żąda zwrotu pieniędzy ebay.com

Mam problem z kupującym z ebay.com babka wylicytowala torebke typu ~`vintage` zaplacila paypalem torebke wyslalem poleconym poczta polska 22 listopada paczka szla 5 dni wysylka byla gratis na moj koszt 50 zlotych!

dzisiaj 16 grudnia babka otwiera mi spor i chce zwrotu pieniedzy!twierdząc że torebka ma urwany pasek ,wysylajac torba byla w dobrym stanie.

co robić?może ktoś wie

Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Dot.: Kupujący żąda zwrotu pieniędzy ebay.com

jak juz wielokrotnie na tym forum bylo to poruszane, niestety czy tego chcesz  czy nie chesz bedziesz musial oddac tą kase kupującemu zresztą jak ci otworzyl spór to papal napewno zablokowal tą sume, ja bym proponował tak powiedz zeby ci wyslal zdjecia uszkodzenia pózniej oddaj mu kase i dogadaj sie kto placi za wysylke zwrotna, oczywiscie badz miły itp wiec unikniesz negatywa. Innego wyjścia nie znajduje. Zwroty powinny byc wkalkulowane w sprzedaz na ebayu, bo to normalna rzecz ze komus cos nie spasuje albo ze wtrafisz na cwaniaka

 

Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Kupujący żąda zwrotu pieniędzy ebay.com

Paypal nie zamrozi kwoty bo juz tydzien temu ja przelalem na konto,jestem prywatnym sprzedawca a w aukcjii bylo zaznaczone ze nie przyjmuje zwrotow..
Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Kupujący żąda zwrotu pieniędzy ebay.com

a jesli mi odesle popsutą torebke to wiadomo ze ja juz jej nie sprzedam co to za polityka jesli kupia droga rzecz uszkodza ja i jeszcze mamy im oddawac kase takim oszustom !!!

Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Kupujący żąda zwrotu pieniędzy ebay.com

miałem Ci odpowiedzieć na priv ale zapomniałem

 

1.Kontynuuj spór i nie oddawaj nawet centa

2.Przekształć spór w roszczenie i niech ebay decyduje.

3.Prawdopodobnie każą jej zwracać,chociaż ty jesteś prywatnym sprzedawcą i nie przyjmujesz zwrotów.(napisz to w sporze)

4.Odeśle to co będzie tylko chciała,ale pamiętaj że koszt odesłania takiej rzeczy rejestrowaną przesyłką jest wysoki.Ebay w żadnym stopniu nie chroni sprzedawców.

 

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Kupujący żąda zwrotu pieniędzy ebay.com

Niestety to jest plaga a Hamerykany albo nie płacą za towar i nawet nega im nie możesz wystawić albo roszczenia mają jak to hamerykanie.Spokojnie uczestnicz w sporze poproś o fotki zerknij na uszkodzenie no jeżeli faktycznie będzie ja bym prosił o zwrot towaru i po zerknięciu na dostarczony rozstrzygnął kwestię zwrotu kasy.

Miałem podobny problem z kasami fiskalnymi z ebay.de....Marokańczyk (z Niemiec) szybciutko z kłamstewka podczas sporu się wycofał i jest ok.

Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Kupujący żąda zwrotu pieniędzy ebay.com

Bez szans u mnie to było tak: "Coś z mojego ogródka chociaż bardziej ebay niż paypal, Klient otwiera spór że kurtka którą kupił jest brudna, podobno w wyniku uszkodzenia przesyłki, wybiera opcję zwrotu, zgadzam się, ebay ustanawia status spór rozwiązany strony się porozumiały, po kilku dniach magik pisze że kurtki jednak nie odeśle ale chce nadal zwrot, ebay "to też dobrze "  w tym samym dniu bez mojej reakcji zwraca pieniądze zwalnia kupującego z zwrotu i zamyka ostatecznie sprawę, piszę do mnie że załawili i z dzięki nim sprawa nie będzie odnotowana na moim koncie. Dziekuję bardzo, jak na mój gust to jest sprawstwo pomocnicze."    

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Kupujący żąda zwrotu pieniędzy ebay.com

sluchajcie ,ebay zwrocil babie kase za torebke ani zdjec nie widzialem na oczy ani mi torebki nie odeslali ,i po sprawie od tak mnie zalatwili spór zakończony a ja jestem z niczym !!!!

Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź