anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak się obronić przed oszustami czy jestesmy na spalonej pozycji ?

Kupujący z Francji 10.10.2015  kupił buty w rozmiarze US-12 i takie na 1000% zostały wysłane.

Dziś dostalem maila w, którym tak mnie obechał a tak naprawdę to pojechał po mnie jak po łysej kobyle przepraszam kobyłę ona niczmu winna,  stasząc negatywem i jeszcze sporo sporo więcej, że sprawę skieruje do PayPal z powodu otrzymania niezognego towaru z opisem czyli zamiast US-12 otrzymał US-11.

Bzura ! Pakowałem sam buty akurat w sklepie stacjonarnym zabrakło i bralem z hutrowni pamiętam dokładnie US-12.

Dziwne też to, że po zakupie dołączył informację, którą skopiuję:

 

HI, PLEASE DOUBLE BOX THE PAIR. THANKS IN ADVANCE!

 

Dziwne ale każdy może napisac co chce i mieć wymagania. Oczywiste, że nie wyslę mu butów w kopercie bez opakowania i inny rozmiar. Coś mnie tknęło czy czegos nie kombinuje.

Podejrzewam, że chce nas oszukać odesłać inne buty niz otrzymał może nie orginalne.

Co mama zrobic poradźcie. Przecież nie mogę odebrac butów US-11 na swój koszt i wysłać mu znowu US-12  też na swój.

Czy nie żadnej obrony przed oszustami. Jaki miałbym inters wysłac inne buty !

Co mam odpisać temu kupującemu bo naprawdę ręce mi opadły.

 

Napisałem o pomoc do ebay. Czy ebay mozę pomóc w tej sprawie ?

Wiadomość 1 z 12
ostatnia odpowiedź
11 ODPOW. 11

Jak się obronić przed oszustami czy jestesmy na spalonej pozycji ?

Od eBaya raczej dostaniesz kopiuj-wklej.

 

Sprawa oczywista. Poproś o dokładne zdjęcia. Będziesz wiedział czy wszystko jest ok.

Wiadomość 2 z 12
ostatnia odpowiedź

Jak się obronić przed oszustami czy jestesmy na spalonej pozycji ?

jesteśmy na spalonej pozycji,jeśli przygotował przekręt to może oszukać każdego i jego koszt to najtańsza opcja przesyłki rejestrowanej.

Pocieszające jest to że gdy wszyscy pójdziemy z torbami to możemy robić to samo co oni mając takie doświadczenie.

Wiadomość 3 z 12
ostatnia odpowiedź

Jak się obronić przed oszustami czy jestesmy na spalonej pozycji ?

jeszcze jedno... jeśli masz dużo takich przypadków to zainwestuj w kamerkę HD skierowaną na stół do pakowania.To żaden dowód w sprawie bo Ebay nie uznaje żadnych dowodów ale przynajmniej będziesz miał pewność.

Wiadomość 4 z 12
ostatnia odpowiedź

Jak się obronić przed oszustami czy jestesmy na spalonej pozycji ?

Do teraz Cisza. A podobno taka błyskawiczna obsługa klienta biznesowego ze stastusem Supersprzedawcy. Ech.

Czekam i myślę co odpisać temu oszustowi bo wiem, że i tak wciśnie kit dla ebay a PayPal uzna jego rację. Pic polega, że buty nie sa najtańsze nawet jak na waruki kupca z zachodu.

Piszę oszustowi z pełna odpowiedzialnością karną sprawdziłem raz jeszcze faktury wysyłki w tym dniu i wiem, że wysłałem US-12

Wiadomość 5 z 12
ostatnia odpowiedź

Jak się obronić przed oszustami czy jestesmy na spalonej pozycji ?

Nie dajmy się zwariować. Kurdę kamery HD i może prawnik jeszcze przy pakowaniu. Ale coś w tym jest co piszesz.
Ebay powinien coś wymyślić , co nie wiem ale taką sytuację jaka jest teraz ciężko zaakceptować.
Wiadomość 6 z 12
ostatnia odpowiedź

Jak się obronić przed oszustami czy jestesmy na spalonej pozycji ?

razor dobrze prawi 🙂

 

Ja pamiętam też miałem jednego gościa do którego wysyłałem 2 sztuki tego samego przedmiotu (dość lekkiego w przedziale 150-200 gram za 2 sztuki).

Spierał się, że dostał tylko jedną sztukę. Na szczęście pracownica poczty wpisała dokładną wagę. Poważyłem wszystko razem z kopertą itd i okazało się, że chciał oszukać. Nie udało mu się.

Wiadomość 7 z 12
ostatnia odpowiedź

Jak się obronić przed oszustami czy jestesmy na spalonej pozycji ?

Ja bym przesyłki od takiego pajaca nie odebrał.

Wiadomość 8 z 12
ostatnia odpowiedź

Jak się obronić przed oszustami czy jestesmy na spalonej pozycji ?

nie ma znaczenie czy odbierzesz,ale popieram,być może oszust zapłaci za zwrot

Wiadomość 9 z 12
ostatnia odpowiedź

Jak się obronić przed oszustami czy jestesmy na spalonej pozycji ?

 

Napisałem, żeby odesłał.

Ciekawe czy odeśle te same. Sprawdziłem co kupował ostatnio może to nie etyczne ale kupił takie same buty co kupił u nas ale w innym kolorze US-11. a u mnie zamówił US-12.

Wiem, że jestem na spalonej pozycji bo skierował sprawę do PayPal a nie skierował do ebay.

I jeszcze jedno. Dziś otrzyałem maila z Danii i kupujący twierdzi, że kupił podróbkę w dodaktku z wadami gdzieś tak szukał nie znalazł w środku wszywki w języku angielskim.

Ręce opadają. Koszulka od dystrybutora mam je tez w sklepie pierwszy taki duński rodzynek as od oryginalności.

Niech odeśle ale co ja mu oddam w zamian chyba kasę i politowanie.

Ten październik mam pod górkę i same nerwy.

Wiadomość 10 z 12
ostatnia odpowiedź