anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak się obronić przed oszustami czy jestesmy na spalonej pozycji ?

Kupujący z Francji 10.10.2015  kupił buty w rozmiarze US-12 i takie na 1000% zostały wysłane.

Dziś dostalem maila w, którym tak mnie obechał a tak naprawdę to pojechał po mnie jak po łysej kobyle przepraszam kobyłę ona niczmu winna,  stasząc negatywem i jeszcze sporo sporo więcej, że sprawę skieruje do PayPal z powodu otrzymania niezognego towaru z opisem czyli zamiast US-12 otrzymał US-11.

Bzura ! Pakowałem sam buty akurat w sklepie stacjonarnym zabrakło i bralem z hutrowni pamiętam dokładnie US-12.

Dziwne też to, że po zakupie dołączył informację, którą skopiuję:

 

HI, PLEASE DOUBLE BOX THE PAIR. THANKS IN ADVANCE!

 

Dziwne ale każdy może napisac co chce i mieć wymagania. Oczywiste, że nie wyslę mu butów w kopercie bez opakowania i inny rozmiar. Coś mnie tknęło czy czegos nie kombinuje.

Podejrzewam, że chce nas oszukać odesłać inne buty niz otrzymał może nie orginalne.

Co mama zrobic poradźcie. Przecież nie mogę odebrac butów US-11 na swój koszt i wysłać mu znowu US-12  też na swój.

Czy nie żadnej obrony przed oszustami. Jaki miałbym inters wysłac inne buty !

Co mam odpisać temu kupującemu bo naprawdę ręce mi opadły.

 

Napisałem o pomoc do ebay. Czy ebay mozę pomóc w tej sprawie ?

Wiadomość 1 z 12
ostatnia odpowiedź
11 ODPOW. 11

Dot.: Jak się obronić przed oszustami czy jestesmy na spalonej pozycji ?

nie ważne czy otwiera spór w paypal czy ebay,nigdy nie analizują treści sporu.Kiedyś analizowali i uznali moją rację gdy kupujący przyznał się że używał brzytwy i reklamował że mu zardzewiała (bo nie wycieriał)

Niestety teraz jest gorzej i nawet nie staraj się cokolwiek udowadniać w sporze,równie możesz wygłaszać prelekcje o demokracji w Korei Północnej.

Wiadomość 11 z 12
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jak się obronić przed oszustami czy jestesmy na spalonej pozycji ?

Nie przejmuj się. Czasami się tak zdarza, że co chwile piszą o byle gó....no, otwierają sprawy itp. Trzeba to przetrwać 🙂

 

Ja już zbieram siły na grudzień i styczeń jak zaczną otwierać sprawy z USA. Zapas nerwosolu zrobiony.

Wiadomość 12 z 12
ostatnia odpowiedź