anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ja to nie mam siły co chwile mnie okradają

domagają się zwrotów kosztów ale by towar oddać niechętnie.PayPal blokuje środki bez gadania i w sumie muszę przystępować na rządania kupującego mimo że mnie ewidentnie rąbie w d.... Mało tego jako zaawansowany sprzedawca nie dostaje zniżek za faktury (status brązowy) bo wystąpiły 3% problemów w moich transakcjach oczywiście wszystkie uregulowane...dałem się okraść i dałem kase dodatkową kupującym.Nawet żona się ze mnie śmieje że tu sprzedaję a nie na Allegro .....niewiarygodne jaki jestem głupi.

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Dot.: Ja to nie mam siły co chwile mnie okradają

zanalizuj kupujacych - moize tam jest odpowiedz.

 

Zablokowac mozesz kupujacych wg. kryteriow jaki ci analiza poda np. z pewnych krajow, z niskim dorobkiem

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ja to nie mam siły co chwile mnie okradają

No tak ale co mam zablokować Niemców ?.Którzy mają we krwi Polaczka dymać gdy okazja się natrafi ?. Angoli którzy liczą na 3 krotną rekompensatę za towar ?. To jest straszne.Szkoda że nega nie można walnąć za oszustwo kupującego.Czasami to boję się wiadomości odczytać na Ebay czy to nie znowu jakiś oszołom z roszczeniami.....mam 100% pozytywów jestem uczciwy nawet dołorze by klient był zadowolony ale to już powoli robi się rutyną na tym serwisie.Szkoda wielka szkoda

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ja to nie mam siły co chwile mnie okradają

No niestety ebay idzie konsekwentnie do promowania dużych sprzedawców, których stać na to całe "kupuj bez stresu, odsyłasz towar za dramo (?!)" hehe. Wiadomo, że duże sklepy sobie to tam gdzieś wrzucą w koszty, ale reszta to leży i kwiczy. Amerykanie już od dawna płaczą, ze ebay upuszcza krwi małym sprzedawcom, ale chyba to dla tej firmy niewiele znaczy, ona ma swoje dane i chyba to im sie opłaca, więc jak ci nie odpowiadamy to daj sobie spokój.

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ja to nie mam siły co chwile mnie okradają

Tak jest. Ebay to taki idealny przykład monopolisty. Robi co chce. Kupujący na prawdę może wszystko. Kupujący może tak oszukiwać, że szkoda gadać. Jakikolwiek domysł, że rzecz nie jest taka czy taka, robi sprawę i PayPal czy Ebay potrafi zawiesić konto bez odwołania - dosłownie jak bot.
Na pewno tak jest, znajomy tak ma, a jest obywatelem USA. Do tego prowizja Ebay 10% i PayPal 4% i wychodzi, że sprzedaż wogóle się nie opłaca.

 

Amerykanie sami sobie stworzyli takiego potwora i to pewnie nie jednego. Ebay jest idealnym przykładem monopolisty który pewno wchłania każdego mniejszego.

 

 

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ja to nie mam siły co chwile mnie okradają

Byc moze własnie dlatego ebay ma tak niskie opinie i tak wielu niezadowolonych użytkowników.

http://www.yelp.com/biz/isold-it-on-ebay-tarzana

 

Co ciekawe,  gdyby użytkownik ebay miał tak nisie noty jak ebay na yelp to.... sami wiecie

 

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź