anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Export na UE i poza. Najlepiej na ebay.com? Produkty będą od razu widoczne na ebay.fr, .de, uk itd?

Cześć!

 

Interesuje mnie dotarcie do klientów z całej UE i z poza.

Produkty polskie, siedziba w Polsce. 

 

1. Jak najlepiej?

Na ebay.com i zaznaczać jakąś opcję "international sale"?

 

2. Produty od razu będą widoczne na ebay.de/ fr/ co.uk/it ...?

Czy tylko na ".com"?

 

3. Jakie są koszty wystawiania i prowizja ze sprzedaży?

 

 

Dzięki serdeczne.

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Dot.: Export na UE i poza. Najlepiej na ebay.com? Produkty będą od razu widoczne na ebay.fr, .de, uk

jeśli pytasz z tego konta

 

to naprzód musisz uzbierać minimum 10 opinii za sprzedaż na krajowym rynku a od ostatniej sprzedaży musi upłynąć minimum 90 dni abyś mógł wystawiać w zagranicznych serwisach

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Export na UE i poza. Najlepiej na ebay.com? Produkty będą od razu widoczne na ebay.fr, .de, uk

Mam konto firmowe.

Moi polscy klienci zakupią towar na aukcjach i zapewnią mi 10 punktów. Pozostaje odczekać 90 dni.

 

 

Interesuje mnie przede wszystkim EXPORT.

Ważne, żeby oferty były widoczne w zagranicznych serwisach.

 

Jakie są opłaty za udostępnianie ofert na ebay.com za granicą - na portalach ebay.de, ebay.fr, ebay.it ...

 

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Export na UE i poza. Najlepiej na ebay.com? Produkty będą od razu widoczne na ebay.fr, .de, uk

Wystawiajac na ebay.com przedmiot z zaznaczona wysylka na caly swiat bedzie widoczny wszedzie, jednak na ebay kolejna sprawa jest indeksowanie . NIe ma tutaj jasno opisanego jak indeksuje ebay, ale w kazdym wypadku jest to chore. Tak czy inaczej zeby oferty byly lepiej widoczne najlepiej przedmioty wystawiac lokalnie kazdy z osobna na kazdym serwisie ( wieksza szansa dotarcia). 

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Export na UE i poza. Najlepiej na ebay.com? Produkty będą od razu widoczne na ebay.fr, .de, uk

a konieczne jest założenie konta PayPal?

Wyskakuje mi blokada wystawienia aukcji, poniewwaz nie zaznaczyłem patnośći PP.

 

Trzeba założyć kontoPayPal i udostępniać opcję takiej płatności w aukcjach czy można to jakoś ominąć?

Wymusza to podniesenie ceny produkty o 20%

 

P.S. Kupujący nie musi mieć PP, a sprzedający są zobowiązani?

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Export na UE i poza. Najlepiej na ebay.com? Produkty będą od razu widoczne na ebay.fr, .de, uk

konto PayPal

 

a konieczne jest założenie konta PayPal?

Wyskakuje mi blokada wystawienia aukcji, poniewwaz nie zaznaczyłem patnośći PP.

 

Trzeba założyć kontoPayPal i udostępniać opcję takiej płatności w aukcjach czy można to jakoś ominąć?

Wymusza to podniesenie ceny produkty o 20%

 

P.S. Kupujący nie musi mieć PP, a sprzedający są zobowiązani?

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź