anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie wiem jak mi się udało sam siebie zrobić w ..... Wiecie w co.

Gość kupił od nas buty. Cena 239 € .

Załozył spór, że nie otrzymał butów i żąda zwrotu całej kwoty oczywiście z wysyłką, bo jak inaczej.

Sprawdziłem śledzenie, które ów klient otrzymał i przesyłka dwa razy została awizowana.

Od 12 dni leżaluje w Urzędzie Pocztowym w Szwajcarii.

Wszedłem na stronę sporu i tu spaprałem sprawę.

Zaczałem wyjasniać sprawę aby drałował i odebrał paczkę dałem mu powtórnie link wszystko czarno na miałeym a nawet ostania pozycja na czerwono. Kliknąłem coś nie tak i zwórciłem mu pieniądze.

No i teraz ani butów ani kasy. W dupę 239 € 🙂

Poszę do gościa od tygodnia, żeby odebrał paczkę i jak odbierze niech odda 239 € on na trzy maile nie odpowiada. Amba.

Czy odebrał nie wiem cały czas wisi wiadomość ( Powiadomiono adresata, przesyłka nieodebrana )

Zapytałem Ebay aby pomógł ale sztampowa odpowedź po 4 dniach !, że nic nie moga poradzić. PayPal też.

 

Także nauczka uważajcie co klikacie co naciskacie. Jak to zrobiłem nie wiem piwa nie piłem prochów nie brałem a kaca mam.

Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Nie wiem jak mi się udało sam siebie zrobić w ..... Wiecie w co.

Gdyby to pierwsza taka sytuacja. Niestety ale Ebay traktuje sprzedawcow jak smieci ( uwaza chyba ze kazdy dostaje te przedmioty za darmo i ze oni robia nam laske umozliwiajac sprzedawanie...)
Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź