Ebay spada na psy

Żeby handlować na Ebay musisz mieć nerwy ze stali i spore zeplecze finansowe na takie przypadki jak mój.

 

Klient kupił rzecz, wszystko fajnie ale w sezonie świątecznym paczki jeżdziły upchane na maksa i została uszkodzona. Oczywiscie spór i tp. ale klient z Niemiec był Polakiem i na dodatek bywa często w mojej okolicy więc umówiliśmy się na wymiane osobiście. Przyjechał zamieniliśmy rzeczy i niby wszystko ok. Napisalem do Ebay o zaistniałej sytuacji (wymianie rzeczy na nową i prośbę o zamknięcie sporu). Ebay oczywiście potrzebował czasu na przeanalizowanie sytuacji i wyznaczył sobie termin odpowiedzi po 10 dniach od zgłoszenia. Dzisiaj minał ów dzień i co ? Ebay postanowił przyznać racje kupującemu i nalerzy mu sie wymiana i ma mi odesłac towar w cągu 10 dni. To jest jakas paranoja tam chyba rozpatrujato osoby niepełnosprytne umysłowo. Nie mam Przedmiotu wartej 1000 zł nie mam kasy za ten przedmiot i teraz to juz wogole nie  wiadmomo co zrobić. 

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Ebay spada na psy

to przykre ale padłeś ofiarą bardzo rzadkiego oszustwa związanego z osobistym kontaktem z klientem.Przy tego typu oszustwie klient wie że w razie jego roszczeń nie jesteś w stanie udowodnić że on odebrał/wymienił towar.

Nie bierz tego osobiście,teraz już w sumie nie ma znaczenia jak nas oszukują,mogą to robić na wiele sposobów

 

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź