anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient chce zwrócić towar który prawdopodobnie został użyty.

Kupujący kupił Pendrive 128GB i stwierdziłe że jego radio w aucie jednak z niego nie czyta bo obsługuje tylko do 32GB i w związku z tym che oddać pendrive.  Co byście zrobili ?  Zapewne pendrive został użyty tzn.nagrał jakąś muze na niego i prubował odtworzyć w aucie  (to są moje przypuszczenia ale inaczej chuyba nie można sprawdzićczy działa). Dodoam, że narazie grzecznie pisze i nie rozpoczął sporu. A najciekawsze jest to że chce odemnie etykietę zwrotna bo pewnie nie chce płącić na przesyłke.

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Klient chce zwrócić towar który prawdopodobnie został użyty.

Dzisiaj na ebay'u niemieckim zostal osiagniety szczyt ku"r"e"s"t... Kupujacy, sobie stwierdzil jakis czas temu ze przedmiot odbiega od opisanego(no okej) mowie zamienie, powiedzial ze nei chce. Zaproponowalem zeby zatrzymal i zwroce czesc kwoty (oczywiscie tez nie przyjal). To podalem mu adres niemiecki na jaki moze zwrocic ( oczywiscie nie chcial , bo paypal mu siana nie odda...) Powiedzial ze mi wysle na adres na jaki zalozony jest paypal. Wiec wyslal ( prosilem go ponad tydzien o numer listu ) numeru listu oczywiscie nie wyslal ( pisalem do paypala zeby mi dali numer listu), dzis owy klient napisal ze zglosi sprawe do swojego prawnika bo do niego wraca ten przedmiot... Oczywiscie owy klient tak ryl mi glowe ze stwierdzilem ze oddam mu pieniadze (700 zl) i niech sie O*********...

Jednak nie polecam sprzedazy niczego w niemczech z 3 powodow:

1. Kazdy niemiec mysli ze moze oszukac polaczka bo my ich okradamy...

2. Nowy przedmiot sprzedany na niemieckim ebayu na 90% zostaje zamieniony na ich stary

3. Traktuja ebay jako maszynke do zarabiania pieniedzy (nie podasz numeru listu i na 100% nawet jezeli dostana beda probowac dostac dodatowo pieniadze). Mialem sytuacje kiedy klient kupil ode mnie 2 przedmioty ( to stwierdzilem ze mu wysle w jednej paczce ) Oczywiscie pieniadze za 2 wysylke mu zwrocilem ( zrobil mi awanture ze nie dostal jednego przedmiotu ) Pomimo tego ze nawet nie odebral paczki. Ebay stalo sie rajem dla oszustow spokojnie mozna zamawiac na allegro uszkodzone telefony i zamawiac na ebayu od jakis sprzedawcow i zarobic na tym fortune... EBAY I PAYPAL STALO SIE RAJEM DLA OSZUSTOW. Niestety ale nie dziwie sie ze tak bardzo amazon wzrosl wzgledem ebaya przez ostatnie lata, ebay jest dla oszustow a AMAZON dla ludzi bezproblemowych. TAK CZY INACZEJ POMIMO INFLACJI nie zarobicie na EBAYU ANI NA AMAZONIE ZE WZGLEDU NA ICH KOSMICZNE PROWIZJE, NIE SLUSZNE ZWROTY I INNE TEGO TYPU SPRAWY.  

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź