anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Do choć nie tylko sprzedających na ebay.de

Powiedzcie tak z doświadczenia, wielu z Was ma dużo, duzo większe.

Czy zaznaczacie opcję przy PayPal Sofort-Kaufen-Artikel müssen umgehend bezahlt werden.

Czy jest różnica przy wielkości sprzedaży ?

Wiadomo mniej zwrótów prowizji mniej klikań zakupów dla zabawy .

Jednak tez kupujący musi zapłacic natychmiast. Bez tej opcji klikają płaca kiedy chcą albo wogóle.

 

Pozdrawiam.

 

 

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Do choć nie tylko sprzedających na ebay.de

a w ktorym to jest miejscu, bo z tego co mi wiadomo bylo nie ma natychmiastowej platnosci paypala na ebay.de

 

w kazdym badz razie ja mam natychmiastowa platnosc wszedzie, gdzie jest to mozliwe

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Do choć nie tylko sprzedających na ebay.de

Na ebay.de w formularzu wystawiania w identycznym miejscu jak na innych ebay. Dokładnie w tym samym miejscu pod dużym logo PayPal jest okienko do zaznaczenia.
Kiedyś tez nie miałem płatności natychmiastowej ale jakiś czas temu dostałem maila, że spełniam jakieś tam warunki na rynku niemieckim jakiś tam statut sprzedawcy spełniający standardy obsługi czy wielkość sprzedaży i pokazała się ta opcja.
Powiem szczerze nie nadążam nad tymi standami ebay Dziś są jutro może nie być jak kupujący walną kilka sporów.
Po świętach standard jak znam życie poleci bo będzie kłopot z przesyłkami a to to a to tamto nawet jak wychodzisz ze skóry i chcesz wysłać na wczoraj.

Jednak ta opcja ma taki plus, że skończyły się nieprzemyslane zakupy zwroty prowizji ot takie klikanie dla zabawy.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Do choć nie tylko sprzedających na ebay.de

Dzieki za uzmyslowienie, rzeczywiscie jest, tylko oni to schowali w opcjach, natomiast na innych jest pod adresem e-mail

 

 

sprawdzilem na dwoch kontach i jest, z tym ze na jednym na ebay.de jestem najlepszym sprzedawca, na drugim od 20 lis juz nie, ale ta opcja jest dostepna

 

wiec jak stracisz, standard bedziesz dalej mial natychmiastowa platnosc

 

ja sobie nie wyobrazam sprzedawac, bez natychmiastowej zaplaty paypala,

 

Dzięki za info

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź