jednak przesyłka utkneła

Ja czekam cały tydzień za wiadomoscia o dostarczeniu listu a tu nic a tu niccccccc. Te angole w kulki sobie leca
Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

jednak przesyłka utkneła

to ty nie wiesz, ze polskie sledzenie konczy sie na Hitrol ;D anglicy maja wlasny system, ktory nie wspolgra min z polskim tak bylo tak jest i tak bedzie 😜

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

jednak przesyłka utkneła

Ale czasami widać informacje na RM że przesyłka została doręczona. Czy ktoś wie od czego to zależy?

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

jednak przesyłka utkneła

Od szczęścia 😄

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

jednak przesyłka utkneła

Z moimi wyslanymi do USA ślad skończył się w Warszawie.

Na USPS tez nie widać ludzie piszą gdzie przesyłki a juz sporo czasu mineło. Jedyne pocieszenie choć marne, że wszystkie paczki są ubezpieczone gorzej z listami.

Najbardziej mnie denerwuje, że Amerykanie odrazu zakladają spory zamiast najpierw napisac maila z zapytaniem. Przeciez to nie trudne nie boli nie ugryzę. Pierwszy z brzegu przykład. Spór, że przesyłka nie dotarła. Zerkam na USPS a tu nie odebrana lezy 27 dni  w ich Urzędzie Pocztowym z adnotacją, że jak minie 30 dni wraca do Polski. Jeszcze zostaly trzy dni jak dobrze licze.

Oni jakoś nie potrafią napisać, zapytać aby dostać odpowiedź. Nawet nie wiedzą jak gdzie odebrać swoja przesyłkę jak mają numery nadania a juz zappytać u siebie .....

Także lekko nie jest spory bez sensu  paczki nie docierają gdzieś utykają slad ginie. Tylko, że ubezpieczona nie dociera ?

A może dociera tylko brak sledzenia ktoś chce wykorzystać, że nie otrzymał. Ja stąd nic nie sprawdzę.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź