anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego tak to działa na ebay.co.uk ,it,fr...

Witam czy ktoś może pomóc , wytłumaczyć . Wystawiam swoje towary na ebay.de .Mam adres zwrotny i wysyłkę z Niemiec . Dlaczego mój przedmiot gdy chce go znalezc na ebay.co.uk, ebay.it, ebay.fr jest wyswietlany jako international From Germany , a Litwini którzy wystawiają taki sam przedmiot nie są podkreską w wyszukiwarkach ebay co.uk, it,fr są nad kreską international a przy ich przedmiotach jest FROM LATVIA . Dlaczego oni nie są intarnational a ja FROM GERMANY jestem ???

Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Dot.: Dlaczego tak to działa na ebay.co.uk ,it,fr...

Dla produktów, które mnie interesują też tak jest. Może to wynika z faktu, że ktoś z Łotwy ma stare albo i nowe konto, ale rejestrowane na ebay.com, które jest preferencyjnie traktowane na listach produktów w porównaniu do kont polskich, czy niemieckich.

Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Dlaczego tak to działa na ebay.co.uk ,it,fr...

@bartek.sz piszesz bzury

 

a to dlatego jest, ze w pierwszej kolejnosci sa pokazywane od angielskich sprzedawcow, jesli wystawisz towar na ebay,co.uk to bedziesz na "angileskim" listingu, a jesli bys wystawil ten sam przedmiot powiedzmy na de to jestes traktowany jako moedzynarodowy

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Dlaczego tak to działa na ebay.co.uk ,it,fr...

Nie zgadzam sie z Tobą chodzi o to że na ebay.co.uk  sprzedawcy np w moim biznesie z Litwy, Estonii wyswietlają się jako ``angielscy `` sprzedawcy z dopiskiem from Latvia ,Estonia ect a ja jestem pod kreską jako INTERNATIONAL from Germany . Dlaczego oni nie są jako INTERNATIONAL ????

Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Dlaczego tak to działa na ebay.co.uk ,it,fr...

możesz podać przyklad 'konkurencyjnych ofert + ew. dołaczyć screena z wyników gdzie widac ten problem?

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Dlaczego tak to działa na ebay.co.uk ,it,fr...

tak naprykład wpisując w ebay.co.uk nr częsci której szukam przykładowo :`` 

807300006R`` 

 Estonia jest jako swoj z Angli a ja From Germany jestem internatonal .... Dlaczego ?????????????

Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Dlaczego tak to działa na ebay.co.uk ,it,fr...

Nikt nie zna odpowiedzi???

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Dlaczego tak to działa na ebay.co.uk ,it,fr...

Ustaw wysyłkę tylko na UK ?

Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź