Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

opnia pozytywna a zwrot

Witam.mam krótkie pytanko ,sprzedalem przedmiot na ebay.de i dostalem po okolo 3 tygodniach komentarz pozytywny,mineło 2 miesiace i kupujacy załozyl spor ze przedmiot jest uszkodzony,zarzadał zwrotu pieniedzy....zgodzic sie na zwrot czy poczekac na o...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 108 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sklep eBay na ebay.de

Witam,chcę otworzyć sklep (Top-Shop) na ebay.de (http://pages.ebay.de/help/sell/businessfees.html#shop-subscription). Ilość stałych ofert cenowych mogę mieć na poziomie 2,5 tys. miesięcznie. Czy oznacza to, że jeśli mam 2,5 tys. artykułów w swojej of...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 288 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Płatność automatyczna z konta eBay

Pytanie dotyczy płatności automatycznej dokonywanej za pomocą udostępnionej karty bankomatowej za transakcje oraz za użytkowanie konta eBay. Czy eBay dokonuje pobierania opłat z tej karty według daty obciązenia konta eBay czy w sposób dowolny ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 702 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Eksport do USA a opłaty?

Witam,chcę wysłać paczkę z koszulkami do USA,25 koszulek, czarne z 3-kolorowym nadrukiem, 100% bawełny. Cena każdej koszulki 20 zł, waga około 250 gram.Czy odbiorca przesyłki będzie musiał ponieść jakieś koszty? Do do wysyłki to poczta Polska i Fedex...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1018 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dlaczego tak to działa na ebay.co.uk ,it,fr...

Witam czy ktoś może pomóc , wytłumaczyć . Wystawiam swoje towary na ebay.de .Mam adres zwrotny i wysyłkę z Niemiec . Dlaczego mój przedmiot gdy chce go znalezc na ebay.co.uk, ebay.it, ebay.fr jest wyswietlany jako international From Germany , a Litwi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1845 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Środki zamrożone przez paypal

WitamPostaram sie krótko opisać mój problem.Miałem spór z użtkownikiem w ebay z powodu nieotrzymania przesyłki. Paypal wtedy automatycznie zamraża środki.Mój problem polega na tym, że odbiorca otrzymał przesyłkę kilka dni po otwarciu sporu, spór zako...

Kanadyjczyk chce mnie oszukać

witam , wysłałem towar listem poleconym priorytetem z potwierdzeniem odbioru , bo na stronie poczty pisało że jest tracking, okazało się że nie ma i wpisując na stronie poczty kanadyjsiej nie ma śledzenia , jest tylko na polskiej że przesyłka opuścił...

Jak kupić etykietę do przesyłki zwrotnej ?

Jak mogę kupić etykietę do przesyłki zwrotnej ze Stanów Zjednoczonych do Polski?Chodzi o zwrot przedmiotu który ktoś ode mnie kupił. Zwrot zaakceptowałam, ale teraz muszę dodać etykietę zwrotną...Próbowałam kupić etykietę na stronie USPS ale trzeba m...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 925 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot towaru, wstrzymana płatność, zwrot pieniędzy w Paypal - jak to działa?

Mam taka sytuację. Sprzedałem bluzę do Amsterdamu. Klient otrzymał lecz stwierdził, że jest jakiś problem i zrobił coś, że wstrzymano jego płatność w Paypal. Dałem mu adres żeby odesłał i mam zwrócić mu pieniądze. I tu mam wątpliwości. Czy ja powinie...

Awatar użytkownika autor Nie dotyczy
  • 649 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

SKRILL "Transaction not allowed"

Szanowni Państwo, Mam połączone konta eBay w z Skrill. Podczas zakupu na ebay.com klient dostał komunikat "Transaction not allowed". Dlaczego? W jaki sposób wy sprzedajecie na ebay.com przy pomocy Skrill? Pozdrawiam.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 632 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wyświetlanie aukcji w ebay.de, ebay.com, ebay.nl

Witam! Zaczynam swoją przygodę z ebay i chciałbym spytać odnośnie wystawienia aukcji, otóż konto paypal mam zweryfikowane, wystawiłem aukcję, problem tylko w tym,że nie ma jej na zagranicznym ebay dokładnie chodzi mi o holenderski i niemiecki np. Naw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 712 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wystawiaj bezpłatnie na eBay.de! Promocja do 31/12/2016

Do 31 grudnia 2016 r. sprzedawcy prywatni z eBay.pl mogą bezpłatnie wystawić co miesiąc do 300 ofert (z licytacją lub Kup teraz) na eBay.de. Promocja nie obejmuje opłat za opcje dodatkowe, kategorii Pojazdy, Samoloty i Telefony z abonamentem oraz Ogł...

ebay_darmowe_wystawianie_na_ebay_de_2016.jpg
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4753 Wyświetlenia
  • 18 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

dodanie zdjęć w opisie aukcji

Witam, Jak mogę dodać zdjęcia w opisie aukcji? Czy jest ktoś w stanie krok po kroku mi opisać jak można tego dokonać? Chodzi głównie o ebay.com i ebay.co.uk. Z góry dziękuję za pomoc.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1094 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zapisywanie aukcji sklepowej w szablonie na stałe menager

witamczy jest możliwość zapisywania szablonu oferty na stałe w managerze ebay? co prawda chodzi mi o manager na ebay.deuzywałem turbo lister ale ten program juz nie ma wsparcia dodam ze ebay automatyczniie kasuje liste po max 60dniach i to jest dla m...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 222 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań