anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aukcje na eBay.pl za darmo od 8 czerwca słyszeliście?

Witam,


Coś mi się wydaje, że eBay Polska idzie z ostrą ofensywą na krajowym rynku portali aukcyjnych. Od 8 czerwca wszystkie aukcje z dowolną ceną początkową w dowolnych kategoriach (z wyjątkiem pojazdów) dla sprzedawców prywatnych będą kosztowały 0 złotych. Co prawda marża zwiększa się z 2% do 2,5%, ale chyba warto wystawiać w sytuacji kiedy większość przedmiotów się nie sprzedaje.


Co o tym sądzicie? Więcej info pod linkiem:


http://www2.ebay.com/aw/pl/201105.shtml#2011-05-13173713


Pozdrawiam,


Michał

eBay.pl to Twoje okno na świat!
Wiadomość 1 z 13
ostatnia odpowiedź
12 ODPOW. 12

Re: Aukcje na eBay.pl za darmo od 8 czerwca słyszeliście?

Nareszcie ktoś poszedł po rozum do głowy. Na eBay.com 50 aukcji miesięcznie jest za free a u nas?

Wiadomość 2 z 13
ostatnia odpowiedź

Re: Aukcje na eBay.pl za darmo od 8 czerwca słyszeliście?


Nareszcie ktoś poszedł po rozum do głowy. Na eBay.com 50 aukcji miesięcznie jest za free a u nas?



 


Jest to ruch w dobrym kierunku, ale jeszcze długa droga, aby stanąć do współzawodnictwa o palmę pierwszeństwa na polskim rynku portali aukcyjnych z Allegro jak równy z równym.


Wreszcie będzie można wystawiać tyle towaru ile się ma, a nie ograniczać się tylko do tego co zejdzie.


pozdr.

eBay.pl to Twoje okno na świat!
Wiadomość 3 z 13
ostatnia odpowiedź

Re: Aukcje na eBay.pl za darmo od 8 czerwca słyszeliście?

Bardzo słuszna decyzja,dziwi mnie bardzo dlaczego Ebay nigdzie się nie reklamuje,totalny brak reklamy,prawie nikt o tej decyzji nie wie,napisałem o tym na cafe Allegro,ale admin od cenzury po 2 godzinach usunął mój tag.Czy Ebay nie stać na reklamę w TVP ?

Wiadomość 4 z 13
ostatnia odpowiedź

Re: Aukcje na eBay.pl za darmo od 8 czerwca słyszeliście?

m4s73r
Użytkownik

Mam pytanie. Czy jak wystawię aukcję na naszym polskim e-bayu to na każdym ebayu na świecie pokaże się ta aukcja ?



I jeszcze jedno pytanie odnośnie tego tematu



http://community.ebay.pl/topic/Forum-Og%C3%B3lne/Limit-Zrobi%C4%87/2000000514?#msg2000001316

Wiadomość 5 z 13
ostatnia odpowiedź

Re: Aukcje na eBay.pl za darmo od 8 czerwca słyszeliście?

Aukcja bedzie widoczna na calym swiecie o ile poszukujacy danego przedmiotu zaznaczy w opcjach lokalizacja - 'caly swiat'.


 


Odp. na drugie pytanie znajduje sie pod tym samym linkiem co wyzej

eBay.pl to Twoje okno na świat!
Wiadomość 6 z 13
ostatnia odpowiedź

Re: Aukcje na eBay.pl za darmo od 8 czerwca słyszeliście?

yaten_fighter
Użytkownik

Witajcie . No i jak z tymi aukcjami darmowymi ?? próbuje wystawić przedmiot i cały czas wyskakuje opłata za wystawienie 0,35zł , czyli zupelnie jak przed zmianami . ... ?? jestem osobą prywatną.

Wiadomość 7 z 13
ostatnia odpowiedź

Re: Aukcje na eBay.pl za darmo od 8 czerwca słyszeliście?

Kup Teraz dalej kosztuje 35 gr. Bezpłatne są tylko aukcje z licytacją. Zobacz opłaty.

Wiadomość 8 z 13
ostatnia odpowiedź

Re: Aukcje na eBay.pl za darmo od 8 czerwca słyszeliście?

bonamedia.pl
Użytkownik

Opłaty za wystawienie i prowizje od ceny końcowej za aukcje Kup teraz Prywatni sprzedający mogą wystawiać aukcje z ceną Kup teraz: 3, 5, 7 lub 10-dniowe


Media: bezpłatnie


pozostałe: 0,35 zł


wychodzi na to że powinn o być bez opłat




Wiadomość 9 z 13
ostatnia odpowiedź

Re: Aukcje na eBay.pl za darmo od 8 czerwca słyszeliście?

A od czego zalezy posiadanie darmowych 50 aukcji na US ? Wszywscy maja darmo tam ?

Wiadomość 10 z 13
ostatnia odpowiedź