Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Aukcje na eBay.pl za darmo od 8 czerwca słyszeliście?

Witam, Coś mi się wydaje, że eBay Polska idzie z ostrą ofensywą na krajowym rynku portali aukcyjnych. Od 8 czerwca wszystkie aukcje z dowolną ceną początkową w dowolnych kategoriach (z wyjątkiem pojazdów) dla sprzedawców prywatnych będą kosztowały 0 ...

Chcę założyć konto bankowe w Niemczech

Witam Chcę ominąć Paypal ,który jest drogi zjada mi polowe zysku. Wpadłem na pomysł aby założyć konto bankowe w Niemczech ale nie wiem w jakim banku otworza mi konto dla nierezydenta Niemiec. Możę są jakies banki internetowe dla nierezydentow czy cos...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 28427 Wyświetlenia
  • 50 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Zwrot towaru, a zwrot prowizji

Witam Mam pytanie, poniewaz nie do konca rozumiem reglaminu w wypadku zwrotow. Sprzedaje glownie do Niemiec. Jak to bywa, czesc klientow zwraca. Czesc robi to przez ebay, czyli zaklada sprawe zwrotu i tu jest dla mnie jasne ze jak zwroce naleznosc to...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1021 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pieniądze zabrane przez Instytucję Finansową Kupującego - OSZUSTWO

Witam. Wysłaliśmy Kupującemu do USA drogi towar o wartość ponad 2200 Euro. Po około czterech miesiącach Kupujący zgłosił do swojej Instytucji Płatniczej, iż produkt jest niezgodny z opisem. Pieniądze początkowo zostały zablokowane na koncie Ebay po c...

Zmiana lokalizacji przedmiotu ebay.de

Cześć,Prowadzę sprzedaż na ebay.de, przez spółkę w Polsce. Wysyłam przedmioty z polski przez DHL. Chciałbym zmienić lokalizację przedmiotów z polski na Niemcy, żeby zwiększyć sprzedaż jak to ustawić ? Trzeba mieć zgłoszoną firmę w de żeby mieć adresy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 82 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Polska sprzedaż na rynek DE itd

Dzien dobry, jestem osobą prywatną i mam coś na sprzedaż. Czy z poziomu PL mogę to wystawic na ebayu na rynek np DE? tzn czy jest to akceptowalne jezeli chodzi o sprzedaz prywatną 

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 95 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Ebay mnie pokrzywdził

Ebay w dniu 27.01.2015r bez żadnej przyczyny zablokował mi konto . To bardzo krzywdzące , teraz nasza firma sprzedająca oryginalne używane kolekcjonerskie koszulki sportowe musi zbankrutować .Takie działanie jakiegoś nieodpowiedzialnego pracownika Eb...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 8332 Wyświetlenia
  • 29 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ebay.de a weryfikacja VAT EU

Dzień dobry, może ktoś z was się spotkał z podobnym problemem, tj. ograniczeniem możliwości sprzedaży w Niemczech ze względu na brak weryfikacji VAT. Choć wszystkie dane są zgodne z tymi zarejestrowanymi. Poprawny NIP EU poprawny adres choć nie zgadz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 62 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

otwarcie sporu na Ebay - Kupujący nie rozpoznał transakcji

Z jakiegoś powodu dla przesyłki która dawno dotarła do kupującego został otwarty spór. Kupujący jest zadowolony z zakupu i nic się nie dzieje. Przyczyna:Kupujący nie rozpoznał transakcjiPo kontakcie z obsługą klienta dowiedziałem się, że spór został ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 127 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prowizja od sprzedaży i pozostałe koszty

Dzień dobry, przymierzamy się do sprzedaży zagranicznej PL ->DE. W związku z tym mam kilka pytań do osób obeznanych w temacie. Kategoria: Dom i ogród Cena przedmiotu: 1000EJak wyliczamy prowizję dla produktu we wskazanej powyżej kategorii i cenie? (1...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 76 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Konto na Ebay.pl i wystawianie na Ebay.de coś zmienia?

Witam,Jestem tu nowy, więc do końca tego nie rozumiem. Na początek napisałem o zwiększenie limitu, po czym dostałem ile chciałem więc ok, no i teraz chciałem głównie na Niemcy powystawiać swój asortyment. Poczytałem, że wystawiać najlepiej na Ebay.de...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 181 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania