anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ANKIETA - ILE CZEKACIE NA KASE Z EBAY.DE

mikall2000
Użytkownik

ZAŁOZYLEM TAKI TEMAT BO RECE MI JUZ OPADAJA , sprzedalem poprzez ebay.de felgi do auta , poszly do finlandii , kupujacy wplacil poprzez strone ebay.de paypal, felgi sprzedalem 5 stycznia - dostalem mail z ebay.pl ze pieniadze wplynely  9 stycznia 2012 , wiec wyslalem towar , i do dzis dnia czekam sobie na pieniadze a jest dzis 20 luty 2012 , wiec minelo juz 42 dni od 2 tygodni pisze do ebay.pl , z pytaniem gdzie sa moje pieniadze - i o dziwo przyslali mi link do strony niemieckiego ebaya jak teraz sie odbywa platnosc i tam pisze ze po 28 dniach kasa powinna byc na moim koncie , po 28 dniu znow pisze do nich  i zero odpowiedzi do dnia dzisiejszego - czy ktos jest w stanie powiedziec za co ja mam im placic prowizje jesli kasy za sprzedany przedmiot nie mam ?? a drobne to nie sa bo ponad 500 euro.


CZEKAM NA INFO CZY KTOS MNIE POBIL W OKRESIE OCZEKIWANIA NA KASE , pozdro

Wiadomość 1 z 11
ostatnia odpowiedź
10 ODPOW. 10

Dot.: ANKIETA - ILE CZEKACIE NA KASE Z EBAY.DE

dkamieniak
Użytkownik

A otrzymałeś komentarz od kupującego?



Czy masz ustawioną opcję: Set up payout method ??


jeśli nie wejdź na link:


https://paymentscmd.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?DisbursePaymentSetUp&dpe=yes



I ustaw sobie konto na które ma przyjść wpłata z ebaya jak już kupujący zwolni środki = wystawi komentarz.



Wiadomość 2 z 11
ostatnia odpowiedź

Dot.: ANKIETA - ILE CZEKACIE NA KASE Z EBAY.DE

mikall2000
Użytkownik

az tak ciemny  nie jestem ,  czytaj ze zrozumnieniem co napisalem , na paypalu nic nie wiedzieli o zadnej wplacie , wiec co mam ustawiac sobie wyplaty ?? , dzis po 46 dniach doczekalem sie wyplaty gotowki na paypal od ebaya .

Wiadomość 3 z 11
ostatnia odpowiedź

Dot.: ANKIETA - ILE CZEKACIE NA KASE Z EBAY.DE

dkamieniak
Użytkownik

Jest taki parametr który domyślnie nie jest ustawiony i ustawia się go tylko na ebay.de. Jak nie masz ustawiony to Paypal nie wie o żadnej wpłacie. Jak jesteś na tyle jasny to nie pytaj o pomoc.

Wiadomość 4 z 11
ostatnia odpowiedź

Dot.: ANKIETA - ILE CZEKACIE NA KASE Z EBAY.DE

clothes_top
Użytkownik

witam,to są chyba jakies żarty,wysłane mam pare żeczy kupującym i mi teraz pisze że mam miesiać czekać na pieniadze z ebay.de na paypal,mało smieszne zeby wydawac w cholere na przesyłki z swoich pieniedzy i czekać miesiac az ci oddadzą,lekkie przegiecie

Wiadomość 5 z 11
ostatnia odpowiedź

Dot.: ANKIETA - ILE CZEKACIE NA KASE Z EBAY.DE

napisałem Ci już na priva, ale to jest nowa umowa z użytkownikami, którą zaakceptowałeś i tam były wszystkie warunki postawione przez nich, jesli ich nie pamiętasz to wyślę taką umowę po angielsku (na niemieckim ebay jest taka sama)


 


umowa obowiązuje wszystkich wystawiających tam, ale "dotyka" osób mających mały staż jako sprzedawca


 


 

Wiadomość 6 z 11
ostatnia odpowiedź

Dot.: ANKIETA - ILE CZEKACIE NA KASE Z EBAY.DE

boyz_like_survival
Użytkownik

A ja mam problem, bo nie mogę ustawić tej opcji. Żądają ode mnei danych z karty kredytowej. Nie rozumiem. Skoro mam konto na Paypal, to po co im moje dane z karty?


Czy coś robię źle 😕

Wiadomość 7 z 11
ostatnia odpowiedź

Dot.: ANKIETA - ILE CZEKACIE NA KASE Z EBAY.DE

kiedyś czekałem 2 tyg ale ostatnio 24h

Wiadomość 8 z 11
ostatnia odpowiedź

Dot.: ANKIETA - ILE CZEKACIE NA KASE Z EBAY.DE

Witam
odświerzam 🙂
zaznaczyłem w aukcji przelew na konto pypal.
Czy jest jakiś ustalony czas, poktórym mam się bać ? 🙂
Towar kupił ktoś z ebay w Porugalii

Wiadomość 9 z 11
ostatnia odpowiedź

Dot.: ANKIETA - ILE CZEKACIE NA KASE Z EBAY.DE

ogólnie to ebaya nalezy sie bac bo jak bedzie miał okazje to cie wydyma.

Wiadomość 10 z 11
ostatnia odpowiedź