Płatności
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Doładowanie konta PP przez kartę.

Witam, proszę o podpowiedź jak doładować konto na PP z karty kredytowej? Kartę mam przypisana do konta (nawet potwierdzoną 4-cyfrowym kodem) a jak chce zasilić konto to pisze abym dokonał przelewu.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 12275 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

klienci ignorują moje faktury zbiorcze

kupują w różnych krajach,wysyłam im fakturę korzystając z przycisku "utwórz fakturę" połowa kupujących pomimo tego z uporem maniaka dopomina się o fakturę.Wysyłam im przypomnienia,radzę sprawdzenie skrzynki email,folderu spam.Nic to nie daje.Wysyłam ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 81 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupie 25 GBP na pay pal

Witam jestem zainteresowany kupnem 25GBP na konto pay pal Ja przelewam ci równowartość(plus prowizje dla ciebie ) w zł na twoje konto w polskim banku a ty mi na pay pal Proszę o pomoc Pozdrawiam .

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 584 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal... co i jak!

Witam! Jestem przed pierwszym zakupem na ebay-u, w związku z czym mam pytania co do płatności PayPal. Pewnie tego typu wątki już były, ale jako nieufający różnym instytucjom bankowym czuje się nieco niepewnie. A więc tak: Czy z PayPal-a mogę korzysta...

teleon z paypal

Witam wczoraj kupiłem telefon na ebay i zapłacilem za niego Sprzedawca stwierdził że jest uszkodzony i nie używając funkcji refund odesłał mi pieniądze na konto paypal ze swojego konta Wsyztko ok z tym że dziś dzwoni do mnie kobieta z paypal i pyta s...

Odwolanie od decyzji PAYPAL'a - brak przycisku

Witam. W dni wczorajszym jako kupujacy otworzylem spor(na angielskim paypalu) w sprawie prawie nowego-uzywanego 2 miesiace aparatu fotograficznego, ktory kupilem na ebay.co.uk. W opisie bylo napisane, ze dostane wszystkie papierki i pelna gwarancje p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 657 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Bezpłatna wypłata środków (?)

Według "aktualizacji zasad" od dzisiaj (21 stycznia) każda wypłata środków na rachunek bankowy (nawet poniżej 500 zł) powinna być bezpłatna. Tymczasem przy próbie dokonania przelewu jest nadal "stara" informacja (opłata 5 zł). Czy ktoś jest w stanie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 117 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot kupionego przedmiotu

Witam. W grudniu kupilem karte pamieci.Po kilka dniach od zakupu napisalem sprzedajacemu, ze chce ja zwrocic(wg opisu aukcji mialem na to 14dni).Sprzedajacy zgodzil sie bez problemow i najpierw mi zwrocil pieniadze poprzez paypal, a potem ja mu odesl...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 107 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jestem nowy prosze odpowiedzi szybko

Witam jestem tutaj nowy. kupiłem przedmiot na ebay i jak mam zapłacic proboje przez paypal ale potrzebna jest karta a ja jej nie mam. Wiec musze ja miec?? czy moge wysłac pieniadze przez Wyslij pieniadze i tam wpisuje sie email i kwote prosze o odpow...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 173 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z płatnością PayPal

Witam, Zaczynając od początku. Nabyłem przedmiot w drodze licytacji (260537307445). Tak, jak dotychczas uiściłem od razu opłatę poprzez PayPal (na stronie eBay). Wcześniejsze opłaty przebiegły pomyślnie i na liście kupionych przy płatnościach pojawia...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 482 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy dobrze rozumiem?

Witam Zalozylem sobie konto PayPal i powiazalem z nim karte kredytowa Chce zaplacic za przedmiot, stan srodko na koncie PP = 0, czy moge wykonac mimo to operacje? Jesli tak to srodki zostane pobrane z karty kredy? A jesli mialbym srodki na PP czy mog...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 73 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania