Paypal - towar za friko.

pytajek
Użytkownik
Z tego co tutaj czytam, wynika, że dzięki paypalowi można mieć towar za friko.
Wystarczy coś kupić, sprzedawca wyślę to zwykłym listem, ja zgłaszam nieotrzymanie towaru w ciągu 40dni i mam kasę z powrotem na swoim koncie. Tak to działa?
Paypal z tego co widze, chce cyferki do trackingu online na którym widać potwierdzenie doręczenia.
Nawet jeżeli sprzedawca wyślę signed-for, to zanim otrzyma proof of delivery, paypal ukradnie jemu kasę, zwróci ją do mnie, a sprzedawca po użeraniu się 'z systemem' i ew. wygranej otrzyma wiadomość:

',,Wysłaliśmy grzecznościową wiadomośc do kupującego z prośbą o zwrócenie środków za tą transakcję. Firma PayPal nie jest prawnie
zobligowana na pobieranie środków z konta użytkownika już po zamknięciu sprawy. W tej sytuacji sugerujemy kontaktowac się bezpośrednio z kupującym".'

Tak to wszystko tutaj działa? Może ktoś obsługi potwierdzić?
Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Paypal - towar za friko.

pytajek
Użytkownik
Pomerdało mi się, oczywiście kupujący otrzyma taką wiadomość.

:-)
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Paypal - towar za friko.

mwks2005
Użytkownik
Dokładnie tak to działa jak napisałeś, jeszcze ci złodziej nawrzuca komentarzy negatywnych (ty jemu oczywiście nie, bo nie możesz nic wystawic, tylko pozytywa), a Ebay dodatkowo
zawiesi ci konto, mimo że całą sytuacje ma jak na dłoni na PayPalu, ale mają to gdzieś. Opisana sytuacja jest do wglądu na moim koncie i opisana przeze mnie w historii pod tytułem; ,,Jak zostałem okradziony przez firmę PayPal "
PS
Na odpowiedź obsługi to bym nie liczył.
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź