Oszust

Witam, mam pewien problem.
Otóż znalazłem aukcje w USA z kodami do xbox live ktore przedluzaja granie o 1 miesiac. Zapytalem sprzedajacego czy moge kupic u niego kody jezeli jestem z polski i chce tylko droga elektronicza uzyskac kody po wygraniu aukcji. Sprzedający wyrazil zgode, kupilem na kup teraz za 22$ 5 kodów, zapłacilem a potem licytowalem kolejne kody na jego aukcjach i wygralem je lecz jeszcze nie zapłacilem. Otrzymalem te 5 kodów za ktore zaplaclem 22$ lecz jest maly problem gdyż 4 kody nie działają. wystąpilem o spor na paypal i napisalem wiadomosc do sprzedajacego ze jego kody nie dziala. Co będzie dalej ? prosze o pomoc.
Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Oszust

co wybrałeś w sporze ; nie otrzymałem przedmiotu czy towar nie zgodny z opisem, jesli to drugie to OK, po 20 dniach ponosisz do rangi roszczenie, a potem to już paypal decyduje
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Oszust

witam, spor wystawial moj brat i mowil ze tam byla opcja cos z internetowymi rzeczami do wyboru.

koles mi odpisal pierw tak :

did you try all the codes? i think the first two were the wrong ones by accident. the last three should work.

potem ja mu tak :
only 1 code work, 4 are used... . but now i don't know what to do. if you give all buyer the same codes so this 1 work code can be used tomorrow ...

on odpowiedział :

i give every buyer different codes. no one else has the same codes as you. i don't see how it is possible that 4 don't work, they are all brand new

ja odpisalem :
if you don't trust me. try all codes on xbox live. 4 codes are used...

i on napisał :
that wouldn't prove anything, because if i try them and you used them then its going to look like they've been used. i sent you 5 codes from a set i had and i sent other people codes from that same set and everyone elses worked with out any problem. i myself even used one of the codes so i don't see how you happened to get 4 that don't work

rozmowa dalej trwa... wszystko jest na mailu zapisane.
Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Oszust

koles sie pryznal ze te kody niedzialają i ze to jego sprzedawca oszukal, dal jakies 2 nowe kody z czego 1 dziala, wiec narazie mam 2 kody porpawne na 5. prosi mnie zebym zamknol sprawe na paypalu bo niemoze nic robic i wtedy mi da poprawne kody , bo musi je kupic dopiero...

odpisalem mu ze nie zamkne sprawe bo niebede mogl jej potem znow otworzyc gdy on mnie oszuka i ze czekam na poprawne kody i ze to jego problem ze oferuje nie rzeczy ktorych niema.
Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź