anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zakupilam przedmiot dnia 16.07.2014r do dzis go nie otrzymalam

Witam

 

 zakupilam przedmiot dnia 16.07.2014r do dzis nie otrzymalam. co mam zrobić ?? za 3 dni minie miesiąc a przedmiotu nadla nie ma. czy zglosic to gdzieś ? jak tak to gdzie.

przecież powinien juz dojsc. czy moge liczyc na zwrot pieniędzy. placiłam przez system PayPal.

 

Prosze o odpowiedzi 😉

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania

zakupilam przedmiot dnia 16.07.2014r do dzis go nie otrzymalam

tak, jak najszybciej otworz sprawe tutaj albo na paypalu, ale lepiej bedzie jak otworzysz sprawe na paypalu

 

zaloguj sie na swoj paypal nast. kliknij w szczegoly tego przedmiotu co kupiles, zejdz belka na sam dol, tam masz gotowy link, kliknij w niego, ponownie zaloguj sie na paypal, wybierz z listy ze nie otrzymales przedmiotu i finito

 

na otwarcie sprawy masz 45 dni tylko, policz sb dni od 16 lipca jak leci po kolei z sobota i niedziela rowniez, 16 lipiec rowniez liczy sie jako 1 dzien, jesli sie spoznisz nie odzyskasz juz hajsu

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

zakupilam przedmiot dnia 16.07.2014r do dzis go nie otrzymalam

Jeśli nie otrzymałaś tego zamówienia  wpisujesz w to okienko wiadomość o treści:

I haven't received my order and the seller has not answered my message.

Paypal sprawdzi transakcję i zwróci pieniądze jeśli sprzedawca nie wysłał przedmiotu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

zakupilam przedmiot dnia 16.07.2014r do dzis go nie otrzymalam

tak, jak najszybciej otworz sprawe tutaj albo na paypalu, ale lepiej bedzie jak otworzysz sprawe na paypalu

 

zaloguj sie na swoj paypal nast. kliknij w szczegoly tego przedmiotu co kupiles, zejdz belka na sam dol, tam masz gotowy link, kliknij w niego, ponownie zaloguj sie na paypal, wybierz z listy ze nie otrzymales przedmiotu i finito

 

na otwarcie sprawy masz 45 dni tylko, policz sb dni od 16 lipca jak leci po kolei z sobota i niedziela rowniez, 16 lipiec rowniez liczy sie jako 1 dzien, jesli sie spoznisz nie odzyskasz juz hajsu

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

zakupilam przedmiot dnia 16.07.2014r do dzis go nie otrzymalam

dziękuję .. czyli teraz mam szanse odzyskać pieniądze ? jeszcze nie minął miesiąc za 2 dni mija czyli powinni oddać mi pieniążki ? bo wgl mam 2 przedmioty u tego samego sprzedawcy ale kupowane oddzielnie bo byla darmowa wysyłka czyli 2 raz zglosić na PayPalu że nie dostałam przedmiotu ?

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

zakupilam przedmiot dnia 16.07.2014r do dzis go nie otrzymalam

i tam w PP jest taka informacja : Napisz wiadomość do sprzedającego
Twoja wiadomość zostanie pokazana sprzedającemu w Centrum rozstrzygania. Wszystkie wiadomości będą przechowywane w serwisie PayPal.

 

CO mam napisać ? są to 2 bransoletki i nadal ich nie mam obydwie miały być na prezent urodzinowy ale niestety nie doszły, poza tym tekst pisać w języku angielskim czy polskim ? sprzedawca był z zagranicy chyba z Chin. 😄

proszę o odpowiedź, bo chciałabym to jak najszybciej zrobić i odzyskać moje pieniążki 🙂

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

zakupilam przedmiot dnia 16.07.2014r do dzis go nie otrzymalam

Jeśli nie otrzymałaś tego zamówienia  wpisujesz w to okienko wiadomość o treści:

I haven't received my order and the seller has not answered my message.

Paypal sprawdzi transakcję i zwróci pieniądze jeśli sprzedawca nie wysłał przedmiotu.

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

zakupilam przedmiot dnia 16.07.2014r do dzis go nie otrzymalam

ok, ale to mam wpisać w wiadomości do sprzedającego na pp, bo tam jest własnie informacja, że w tym okienku można napisac wiadomość do sprzedającego, pokaże to w załąćzniku. ::

 

 

i to jest na pp jeśli wejdę w Centrum Rozstrzygania

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź