Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

List z USA - śledzenie

WitamPonad miesiąc temu kupiłem kilka drobnych przedmiotów od tego samego sprzedającego. Zostały wysłane listem (USPS, International Letter). Przesyłka ma numer LK180685137US, ślad urywa się 2 września, do dziś nie ma ani przesyłki, ani żadnych danyc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 245 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

rezygnacja z zakupu

Witam mam problem ponieważ kupiłem korki od niemieckiego sprzedawcy jednak nie mogę za nie zapłacić ponieważ polskie banki mają problem by wysłać mu na jego niemieckie konto jak mogę zakończyć transakcje by nie płacic zadnych prowizji?

Sledznie paczki z USA?

W zeszlym roku jak zamawialem cos z USA to po przybyciu paczki do Europy i zakonczeniu procedur w interposcie otrzymywalem nastepnie maila od DHL z nowym numerem przesylki i mozliwoscia sledzenia.Czy DHL nadal wysyla taka informacje? Moja przesylka t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 207 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zaginiona przesyłka z USA - status Delivered a paczki brak...

Witam, 21 lipca kupiłem telefon z USA. Sprzedający wysłał go, otrzymałem nr. przesyłki międzynarodowej i niby wszystko szło ok. 24 lipca wyszło z Erlanger i zaczęło iść do mnie, po pewnym czasie otrzymałem także zmieniony nr. paczki naczynający się n...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 877 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Witam, jak wygląda sprawa zwrotów zakupionych rzeczy na ebay???

Witam,Niekorzystam z EBAY dlatego proszę o pomoc.Jak wygląda sprawa zwrotu pieniędzy za zakupiony Towar.Klient kupił dzieło sztuki zagranicą - transakcja przebiegła pomyślnie a po 5 ciu miesiącach che zwrotu pieniędzy czy jest to zgodne z warunkami s...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 207 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

oszustwo

Witamkilka dni temu na ebay UK przystąpiłem do licytacji pzredniotu ale odpuściłem ale po przegranej aukcji odezwał się do mnie sprzedający i poinformował iż oferent wycofał się z tranzakcji i sprzeda mi towar na zasadzie "drugiej szansy".Zgodziłem s...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 238 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Centrum wysylkowe?

WitamMam do Was pytanie jak dlugo trwa wysylka z centrum wysylkowego USA do Polski.Moja przesylka trafila do centrum wysylkowego 3 wrzesnia i od tej pory nic sie juz nie zmienia.Termin doreczenia uplywa 16 wrzesnia.Czy nie powinienem miec juz nowego ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 375 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ebay uk - nie mogę zapłacić za przedmiot

Witam. Kupiłam przedmiot na ebay uk - sprzedawca nie oferował wysyłki do Polski ale zapytałam czy się zgodzi i powiedział, że tak. Myślałam, że kupuję ale tak na prawdę zobowiązałam się do kupna - w każdym razie wyświetla mi się opcja "pay now" - kli...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 392 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wysyłka z USA

WitajcieMam pewne pytanie. Pierwszy raz dokonuję zakupu z wysyłką z USA.Przesyłka jest już podobno w drodze. Zerknąłem dziś w potwierdzenie mojego zamówienia jakie dostałem mailowo z ebay i widzę, że zamiast POLAND jest podany kod pocztowy oraz liter...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 630 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprzedawca nie odpisał na wiadomość na pay pal gdy złożyłam spór.

co teraz zrobić gdy sprzedawca nie odpisał na wiadomość na pay pal jak złożyłam spór.?? napisałam mu wiadomość tak jak w załączniku i od 4 dni się nic nie dzieje, ani nie mam pioeniędzy ani on sie nie odewazł. co teraz mam zrobić ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 257 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! zakupilam przedmiot dnia 16.07.2014r do dzis go nie otrzymalam

Witam zakupilam przedmiot dnia 16.07.2014r do dzis nie otrzymalam. co mam zrobić ?? za 3 dni minie miesiąc a przedmiotu nadla nie ma. czy zglosic to gdzieś ? jak tak to gdzie.przecież powinien juz dojsc. czy moge liczyc na zwrot pieniędzy. placiłam p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 718 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Płatność kartą przez PayPal - co w przypadku zaginięcia lub nie dostarczenia paczki

ostatnio kupiłam plecak na ebay.com gdy dałam zapłac skierowało mnie do paypal ale nie miałam tam srodków wiec podałam numer karty i zaołaciłam przez kartę, co jeśli nie dostanę przedmiotu, Mam szanse na odzyskanie pieniędzy ? jeśli dam operacje na k...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 220 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Śledzenie paczki

Pewien Pan u którego zamawiałem przedmiot z Anglii, wysłał go wczoraj. Na moim Ebay'u jest dostępny numer paczki dzięki któremu mogę ją śledzić. Jednak nie wiem o co chodzi bo po kliknięciu w niego, na stronie przewoźnika pokazuję mi się taka informa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4293 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania