Zaległa płatność

ternar
Użytkownik

Czy i wy macie "nalot" nadgorliwego aststenta od zaległych wpłat ? Normalnie nie dają mi kupować !!! Kupujący u ktorego od ponad roku kupuję nic nie pisze zbieram przdmioty by zaoszczędzic na wysyłce a jakiś nadgorliwiec z Polski ( chyba mu się mocno nudzi lub musi się:wykazać:ciągle mnie ponagla. A dziś już był szczyt mialem jeden przedmiot kupiony i dziś dokupiłem kolejne piszę by anulowali ostrzeżenie bo jeszcze dziś zapłacę za kilka przedmiotów a oni anulowali mi ten pierwszy przedmiot jakaś  Agnieszka Skrzynecka z Działu Obsługi Klienta eBay.pl się wykazała inicjatywą :-(((( mieliście coś takiego ?  

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Zaległa płatność

Widzę iż nie tylko ja mam problem z tą Pania Agnieszką Skrzynecką, owa Pani przerejestrowała mi konto z usa na polskie bez mojej zgody i potwiedzenia. Albo Pani da mi kontakt z przełożonym i jeżeli to nie poskutkuje to nie omieszkam sprawy zgłosić to swojego macieżystego portalu, czyli tam gdzie się rejestrowałem. Tak więc droga Pani nie dośc, że nie potrafiła Pani rozwiązać mojego problemu i sam go rozwiązałem to w dodatku nadgorliwie przerejestrowała mi Pani konto!!

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Zaległa płatność

wkradł się błąd, chodzi o Panią Aleksandre Jasinski, a nie Pania Skrzynecka.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź