anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedjący chce anulować transakcje

Witam.
Kupiłem przedmiot na eBay.com  od sprzedającego z US przez kup teraz. Sprzedający na stronie przedmiotu podał koszt wysyłki do Polski  zarówno dla wysyłki USPS First Class Mail International jak i USPS Priority Mail International. Jednak gdy po kilku godz. Chciałem dokonać płatności za przedmiot, znalazłem na swoim email wiadomość/komunikat od eBay, że sprzedający chcę anulować transakcje z powodu tego, że nie wysyła do mojego kraju.
Wysłałem do sprzedającego wiadomość z zapytaniem dlaczego chce anulować transakcje z tego powodu skoro podaje na swoich aukcjach koszt przesyłki do Polski  ... – niestety odpowiedzi nie uzyskałem a minęły już 3 dni od momentu wysłania do sprzedającego wiadomości z zapytaniem.
Nie za bardzo się orientuję co w takiej sytuacji powinienem zrobić, proszę więc osoby lepiej znające temat o pomoc.
Już zadecydowałem, że nie zamierzam naciskać na sprzedającego aby wysyłał przedmiot, bo obawiam się że mógł by mi wykręcić jakiś numer i zrobić mi coś po złość, że w sumie został bym może bez przedmiotu i kasy lub przedmiot przyszedł zmasakrowany, lub jeszcze coś innego ...
Ale obawiam się, że jak teraz anuluje transakcje to eBay wyciągnie wobec mnie jako kupującego jakieś konsekwencje czy coś podobnego.
Proszę o info powinienem dalej postępować w wyżej opisanej sytuacji.

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Sprzedjący chce anulować transakcje

spoko, nic nie grozi, jak sie serwis doczepi do podeslesz tego mejla i bedzie git. Moesz nega wystawic jak chcesz, zwrotnego i tak nie dostaniesz
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Sprzedjący chce anulować transakcje

to jest normalna procedura

 o anulowaniu transakcji poczytasz na http://pages.ebay.pl/help/sell/cancel-transaction-process.html 

to sprzedawca inicjuje

Ebay przysle ci email ktory potwierdzisz ze sie zgadzasz i sprzedawca otrzyma zwrot prowizji + darmowe wystawienie jesli rzecz sie sprzeda.

Wystawicie sobie opinie.

Sprzedawca nie moze kupujacemu wystawic negatywnej opinii.

**************************************
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź