anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka Niemcy-Polska dhl-poczta polska

tutrus
Użytkownik
Witam, mam mianowicie następujący problem. Zakupiłem na ebayu.de podwozie modelu RC. Sprzedawca rzekomo nadał przesyłkę 17.02 DHL-em w Niemczech numer przesyłki 711016327227 i tu jest problem bo po stronie niemieckiej bez problemu mi ją śledziło, aż wpadła do polski i tu od 22.02 6.27 ślad po niej zaginął. Dzwoniłem do DHL Polska powiedzieli mi ze idzie to Pocztą Polską. Dzwoniłem do Poczty Polskiej to powiedzieli mi ze mam zły numer,znowu na infolinii Dhl Niemcy że mam dobry. po prostu jaja jak berety. Czy jest to możliwe by tak długo szła i szła i może nawet że dojdzie ??.Pisałem do sprzedającego ale on jakoś mało kumaty albo coś kombinuje, boję się że coś pokićkał z adresem bo ze 3 razy prosiłem go o potwierdzenie adresu a on że niby adres podał dobry. Poradźcie co mam zrobić, zgłosiłem już sprawę Paypalowi, mam nadzieje ze odzyskam kasę bo ponad 500 zł piechotą nie chodzi.
Wiadomość 1 z 14
ostatnia odpowiedź
13 ODPOW. 13

Paczka Niemcy-Polska dhl-poczta polska

tutrus
Użytkownik
No a u mnie jest już 2,5 tygodnia i coś nie widać jej, a koszt przesyłki nie był tani bo 17 euro. Podobno była ubezpieczona i takie tam. Niemiec już zgłaszał reklamacje mają mu dać znać w poniedziałek co i jak. Mam nadzieje ze się znajdzie. Bo 500 zł piechotą nie chodzi :(.
Wiadomość 11 z 14
ostatnia odpowiedź

Paczka Niemcy-Polska dhl-poczta polska

k.caryca
Użytkownik

Witam :0 Odnośnie tej paczki z Niemiec (DHL) ,to czy ona dotarła ???Pytam bo  mam ten sam problem

Wiadomość 12 z 14
ostatnia odpowiedź

Paczka Niemcy-Polska dhl-poczta polska

k.caryca
Użytkownik

5 Września NIEMKA wysłała do mnie przesyłkę .10 września na stronie www dhl.de w statusie pojawiło się "przesyłka dostarczona " status zakończony 100%.


Na stronie Dhl Polska numer tej przesyłki nie istnieje.Dziś jest 15 wrzesień a ja przesyłki dalej nie mam.Sprawdziłem na stronie dhl.de czy numer znajduje się w przesyłkach międzynarodowych ale go tam nie ma.Myślę że nadawca mógł wysłać nie do mnie a np. do kogoś ze swojej rodziny paczkę w w swoim kraju a mi wysłał tylko numer tej przesyłki .Finał taki że paczka doszła ale nie do mnie a mi dał  numer przesyłki bym nie miał do niego pretensji.No chyba ze przesadzam z moją tezą .Jak Myślicie???


Dodam jeszcze że dzwoniłem do Dhl Polska i oni również nic nie wiedzą o tej przesyłce

Wiadomość 13 z 14
ostatnia odpowiedź

Paczka Niemcy-Polska dhl-poczta polska

Na dzień dzisiejszy się to zmieniło. Wiem bo dostałem paczkę wysłaną z Niemiec. Paczkę po dotarciu do Polski przejmuje DHL i do mnie dotarła po 3 dniach o zakupu. Byłem nieźle zaskoczony 🙂
Wiadomość 14 z 14
ostatnia odpowiedź