Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Śledzenie przesyłki z Singapuru

WitamNa jakiej stronie śledzić przesyłke z Singapur..speed...posttutaj żadnych informacji po wklejeniu nr przesyłki :RC404533134SG,RC634793521SG Z góry dziękuje za podpowiedziPozdrawiam serdecznie Przesyłka jest listowa o wartości 7$ a wartość przesy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1265 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakupy w Japoni

Mam prośbę jak najlepiej dokonowywać zakupów w JaponiiDziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 750 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy opłaca się wybierać wysyłkę ekonomiczną?

Witam! Jeżeli jest już gdzieś taki wątek to przeprzaszam odgórnie. Otóż chciałbym zamówić na ebay'u książkę. Jeden sprzedawca ma ją najtaniej z bezpłatną ekonomiczną wysyłką. Pytanie jest: Czy ryzykować? Jakie są szanse, że dojdzie? Pytam, bo nigdy n...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 793 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawca anulował wygraną aukcję i zwrócił kasę

Wylicytowałem rzadki model zegarka i tanio . Sprzedawca chciał anulować zakup i zwrócił kasę przez PayPal Ja odmówiłem anulowania aukcji . Czy Ebay pomoże ? Czy sprzedawcę czeka jakaś kara oprócz np Mojego negatywu. Zwrot kasy w 2 dni po zakończeniu ...

jak sprawdzić koszta wysyłki z Angli? blad przy wpisywanie kod pocztowego.

witam, jak sprawdzic jakie sa koszta wysylki? na aukcji klikam w "Wysyłka do:Wielka Brytania i wiele innych krajów | zobacz szczegóły" wpisuje kod pocztowy normalnie oraz bez "-" to wyskakuje mi blad  jak moge to sprawdzic? sprzedajacy podal kwote w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 334 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczka Niemcy-Polska dhl-poczta polska

Witam, mam mianowicie następujący problem. Zakupiłem na ebayu.de podwozie modelu RC. Sprzedawca rzekomo nadał przesyłkę 17.02 DHL-em w Niemczech numer przesyłki 711016327227 i tu jest problem bo po stronie niemieckiej bez problemu mi ją śledziło, aż ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 19372 Wyświetlenia
  • 13 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Cła na telefon komórkowy

Witam Serdecznie, Chciałbym kupić telefon komórkowy z tej aukcji: *** Wydaje mi się dosyć rozsądny, czy mógłby ktoś powiedzieć ile wynosi cło na import tego urządzenia z Chin ? Bardzo dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam, Dawid

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 715 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak możliwości prośby o podanie kosztów całkowitych.

Kupiłem 4 przedmioty od jednego sprzedawcy i terez do każego produktu doliczają mi się koszty wysyłki. W sumie wyszło 16GBP i napisałem do sprzedawcy czy tak powinno być i dostałem od niego odpowiedź że nie i że mam poprosić o podanie kosztów całkowi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 714 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawca chce anulować transakcję

Kupiłam trampki Converse - przesyłka z Tajwanu doszła wczoraj. Płaciłam przez PayPal.Trampki mają niewielką wadę. Napisałam do Sprzedawcy i ten zaproponował mi dziś częściowy zwrot - 5 euro. Napisałam, że trampki były drogie i moja propozycja to obni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1258 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem ze sprzedajacym

Witam mam problem ze sprzedająbym otoz moj syn dokladnie 19.07.2015r wziął moj telefon i zakupil motor za 3000 euro. Lecz napisalem 23.07.2015 roku do tego pana czy mogl by anulowac transakcje poniewaz wytlumaczylem ze byl to przypadkowy zakup i pan ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 521 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak znależć paczkę juz w Polsce?

Ten temat będzie szybki do zamknięcia podejrzewam. Zakupiłam przedmiot i został on wysłany z Anglii z numerem do trackingu: RJ5700392**GB Na track.royalmail pisze "Your item, posted on 06/09/11 with reference RJ5700392**GB has been passed to the over...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4590 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

paczka z USA zatrzymana przez Urząd Celny

Witam,Sprzedalem ostatnio komus pewna kolekcjonerska rzecz, a mianowicie kartonowy, sklepowy stand z wizerunkiem Madonny. Na swistku na poczcie kobieta napisala tylko 'stand sklepowy'.Paczke wysylalem kurierem pocztowym. Teraz status paczki na stroni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 670 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania