anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak kupiuć przedmiot gdy sprzedawca nie wysyła do Polski

Witam,



Chciałbym sobie kupić pewien przedmiot na Ebay.de. Sprzedawca prawdopodobnie pochodzi ze Szwajcarii, ale wystawia na niemieckim Ebay. Kiedyś wysyłał do Polski, ale teraz niestety nie. Pisałem do niego i nie podał przyczyny, ale napisał decyzja jest nieodwracalna. Pamietam, że kiedys jak nie było PayPal w Polsce, można było korzystać z pomocy zagranicznych pośredników (oczywiście za jakąś symboliczną prowizję). Moje pytanie brzmi: czy może mi ktoś kupić przedmiot na ebay.de, odebrać go w Niemczech a następnie wysłać do Polski?

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Re: Jak kupiuć przedmiot gdy sprzedawca nie wysyła do Polski

Kłopot, podwójna opłata pocztowa - no i musisz takiego kogoś znaleźć 🙂



BTW, wcale się nie dziwię - widać go jakiś nasz rodak porobił w bambuko, więc uznał że lepiej będzie dać szlaban na kraj złodziei niż ryzykować dalej.



Ja przez jednego głupka byłem na skraju wprowadzenia blokady wysyłki do Australii, na całe szczęście nie wszyscy mieszkańcy ww. kraju okazali się problematycznymi dupkami.

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Re: Jak kupiuć przedmiot gdy sprzedawca nie wysyła do Polski

forumyabe
Użytkownik

podaj Artikelnummer, ktory chcesz kupic.

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Re: Jak kupiuć przedmiot gdy sprzedawca nie wysyła do Polski

bs-car
Użytkownik

witam , prosze o kontakt pod kontakt@kupujemywniemczech.pl , nasza firma zajmuje sie wlasnie takim posrednictwem przy zakupach na ebay.de

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Re: Jak kupiuć przedmiot gdy sprzedawca nie wysyła do Polski

w odpowiedzi do pyt. od forumyabe



Załóżmy, że są to buty do kupienia w licytacji. Moja maksymalna kwota którą mógłbym przeznaczyć to 60 Euro. Sprzedawca ustalił koszt przesyłki do Niemiec na poziomie 7 Euro. Czyli w sumie byłoby maksymalnie 67 Euro. Napisz mi ile dodatkowo musiałbym zapłacić za Twoją fatygę + koszty przesyłki do Polski (najtańsza opcja).

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Re: Jak kupiuć przedmiot gdy sprzedawca nie wysyła do Polski

jeszcze raz w odpowiedzi do forumyabe:



w razie czego proszę o kontakt: karaszymgmailcom

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Re: Jak kupiuć przedmiot gdy sprzedawca nie wysyła do Polski

lepiej bedzie jak napiszesz na pw do forumyabe, ta Pani pojawia się na forum od czasu do czasu

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź