anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam robic, zaplacilam i nie skontaktowac sie ze sprzedawca w Niemczech

Witam



jestem na ebay.pl od niedawna, prosze Was o pomoc co mam robic w sytuacji , kiedy kupilam 2 zestawy klockow nowe za niecale 700 zl, pierwszy kupilam 1 Listopada, od razu przelew i za 3 dni pieniadze byly zaksiegowane bo sprzedajacy pisal gdy pytalam, mial wyslac mi zestaw ale okazalo sie ze konczyla sie nastepna aukcja zalicytowalam i wygralam drugi nowy zestaw lego, rowniez za ok 300 zl i umowilismy sie ze wysle mi je oba DHL paczka ubezpieczona na 500 euro, platnosc wyslana 10,Listopada, 17 pytalam czy juz dostal przelew napisal ze jeszcze nei ze moze dzis lub jutro. 3 dni temu pisalam znowu czy pieniadze dotarly, cisza, dzis kolejny mail z zapytaniem , zero kontaktu. Na te zestawy wydalam niecale 700 zl, mialy byc prezentem na Mikolaja, co mam robic, nie moge skontaktowac sie ze sprzedajacym, jego nick to: april20009



Zaznaczam iz zawsze odpisywal na @ w tym samym dniu, wiele pisalam do niego wczesniej z zapytaniami czy  to o zestaw czy o wysylke zawsze odpisywal, a teraz cisza....




Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Re: Co mam robic, zaplacilam i nie skontaktowac sie ze sprzedawca w Niemczech

Nieczesto ale milczacy, ignorujacy czy nagle zamilkujacy sprzedawcy zdarzaja sie na Ebay.
 Nie wrozy to nic dobrego.
Masz pecha ale moze nic straconego bo widze ze aukcje tego sprzedawcy sa objete ochrona Ebay(przynaj.
Otworz spor na Ebay z powodu nie otrzymania zakupu.

Lektura:
http://pages.ebay.pl/securitycenter/buying-safely.html

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Re: Co mam robic, zaplacilam i nie skontaktowac sie ze sprzedawca w Niemczech

Ok dzis otworze sprawe, a co jesli nic to nie przyniesie? Czy mam szanse to zglosic na nasza policje i czy to pojdzie do prokuratury Niemieckiej?



Jest wogole szansa w ten sposob odzyskac pieniadze?




Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Re: Co mam robic, zaplacilam i nie skontaktowac sie ze sprzedawca w Niemczech

ponieważ jak sama piszesz płaciłas przelewem na konto, a nie paypalem, serwis w tym przypadku nie pomoże i nie możesz liczyć na jaki kolwiek zwrot pieniędzy ze strony serwisu

poczekaj jeszcze trochę, a potem na policję i odpowiedni komentarz, innego jak pozytyw -:) nie otrzymasz

tyle co mi przychodzi do głowy, nie wiem czy ktoś inny coś doradzi skoro nie płaciłaś paypalem

na przyszłość płać paypalem wtedy będziesz miała gwarancję, że w razie zaginięcia przesyłki lub nie wysłania przez sprzedającego odzyskania kasy

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Re: Co mam robic, zaplacilam i nie skontaktowac sie ze sprzedawca w Niemczech

Wpyte... Wlasnie napisalismy z innego @ do niego z zapytaniem o jakies k;ocki i odpisal!!  A wiec jest w domu i ma dostep do netu tylko specjalnei unika kontaktu zemna bo mysli ze udlao mu sie mnei naciagnac! Czy w tej sytuacji mam szanse zglaszajac to do prokuratury ze pojdzi eto dalej i beda go scigac w Niemczech?



Sprawe na ebay juz otworzylam ale to raczej nic nie wskora...

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Re: Co mam robic, zaplacilam i nie skontaktowac sie ze sprzedawca w Niemczech

forumyabe
Użytkownik

jak najszybciej otworz spor w ebay, sprzedawca jak widac gra na czas i mysli ze mu sie uda. wystaw negatywne opinie na te dwa przedmioty, ze towaru nie otrzymalas, rowniez sczegolowe opinie!!!! on widzac dwa negatywy od razu zareaguje.


skontaktuj sie ze mna poprzez ebay, jezeli chcesz, napisze do niego w twoim imieniu.

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź