anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji Kup teraz - zapłać później

Kiedyś ta opcja była, działała i dzięki temu kupowałem dużo, ale po jakichś czyichś kretyńskich zmianach nie mogę teraz kupić czegoś na szybko w ciągu dnia, żeby potem dobrać więcej rzeczy jak przejrzę całego sprzedawce i przez to kupię tylko jakiś jeden przedmiot, bo mnie ebay perfidnie zmusza do płacenia od razu, bez możliwości dobrania większej ilości przedmiotów. Czy jest jakieś rozwiązanie na ten debilizm bez czekania dwóch dni aż sprzedawca zatwierdzi moja prośbe o fakture ? 

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Dot.: Brak opcji Kup teraz - zapłać później

Opcję natychmiastowej zapłaty ustawia sprzedawca. Skontaktuj się ze sprzedawcą. 

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Brak opcji Kup teraz - zapłać później

Właśnie że nie, u wszystkich sprzedawców jest wdrożona ta sama głupota i nie mają na to wpływu

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Brak opcji Kup teraz - zapłać później

tu chyba chodzi o wersję serwisu.

Jak jest aukcja COM to nigdy się nie dało (chyba, że duża kwota).

Natomiast aukcje europejskie na interfejsie PL lub DE się dało kupić, bez konieczności opłacania od ręki.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Brak opcji Kup teraz - zapłać później

Od czasu "zmian" na ebay (czyli od stycznia tego roku) są różne "kwiatki"

 

komplikujące zycie kupującym ale i sprzedawcom

np. kupując z UK jak już jest ustawiona przesyłka przez GSP to już sprzedawca nie może dodać przesyłki Royal Signed & Traced Int'  - 

a w przypadku kupienia 2 rzeczy z ebay USA - tam używam adresu w Chicago - po 3 dniach ebay "ustalił sobie" przesyłkę za 2 $ i wysłał mi powiadomienie "zapłać TERAZ"- sprzedawca uzyskał "dopłatę 12$" po 2 rozmowach z infolinii i 3 czatach 🙂

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź