anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wystawiłem 7 przedmiotów , widać 4 że oferuję

Witam jestem nowym użytkownikiem wystawiłem 7 przedmiotów a widać tylko 4 może mi to ktoś wyjaśnić jak ma być żeby było widać wszystkie przedmioty na innych zagranicznych ebay 

Wiadomość 1 z 9
ostatnia odpowiedź
2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania

wystawiłem 7 przedmiotów , widać 4 że oferuję

twoje przedmioty nie beda widoczne w zagranicznych serwisach, a zeby były widoczne, trzeba wystawiać bezpośrednio tam, na każdym z osobna

 

a zeby to zrobic to naprzod musisz posprzedawac na rodzimym ebayu, uzbierac 10 opinii za sprzedaz, od ostatniej sprzedazy musi uplynąc minimum 90 dni i dopiero bedziesz mogl sprzedawac na zagranicznych serwisach

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 9
ostatnia odpowiedź

wystawiłem 7 przedmiotów , widać 4 że oferuję

możesz też napisać- zgłośić to do administracji ebay; do 48 godzin masz odpowiedź (zakładka: pomoc i kontakt)

pozdrawiam i powodzenia

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 3 z 9
ostatnia odpowiedź
8 ODPOW. 8

wystawiłem 7 przedmiotów , widać 4 że oferuję

twoje przedmioty nie beda widoczne w zagranicznych serwisach, a zeby były widoczne, trzeba wystawiać bezpośrednio tam, na każdym z osobna

 

a zeby to zrobic to naprzod musisz posprzedawac na rodzimym ebayu, uzbierac 10 opinii za sprzedaz, od ostatniej sprzedazy musi uplynąc minimum 90 dni i dopiero bedziesz mogl sprzedawac na zagranicznych serwisach

Wiadomość 2 z 9
ostatnia odpowiedź

wystawiłem 7 przedmiotów , widać 4 że oferuję

możesz też napisać- zgłośić to do administracji ebay; do 48 godzin masz odpowiedź (zakładka: pomoc i kontakt)

pozdrawiam i powodzenia

Wiadomość 3 z 9
ostatnia odpowiedź

wystawiłem 7 przedmiotów , widać 4 że oferuję

dziękuje
Wiadomość 4 z 9
ostatnia odpowiedź

wystawiłem 7 przedmiotów , widać 4 że oferuję

to by wiele tłumaczyło dzięki
Wiadomość 5 z 9
ostatnia odpowiedź

wystawiłem 7 przedmiotów , widać 4 że oferuję


wedding_ring_on_right_thumb napisali:

twoje przedmioty nie beda widoczne w zagranicznych serwisach, a zeby były widoczne, trzeba wystawiać bezpośrednio tam, na każdym z osobna

 

a zeby to zrobic to naprzod musisz posprzedawac na rodzimym ebayu, uzbierac 10 opinii za sprzedaz, od ostatniej sprzedazy musi uplynąc minimum 90 dni i dopiero bedziesz mogl sprzedawac na zagranicznych serwisach


Chyba nie masz racji kolego - jeśli coś odpowiadasz to najpierw sprawdź - cytat ze strony pomocy eBay:  "Od sprzedaży pierwszego przedmiotu upłynęło ponad 90 dni"

 

http://pages.ebay.pl/help/sell/questions/sell_international_requirements.html#1

Wiadomość 6 z 9
ostatnia odpowiedź

wystawiłem 7 przedmiotów , widać 4 że oferuję

Chyba nie masz racji kolego - jeśli coś odpowiadasz to najpierw sprawdź - cytat ze strony pomocy eBay: "Od sprzedaży pierwszego przedmiotu upłynęło ponad 90 dni"



http://pages.ebay.pl/help/sell/questions/sell_inte​rnational_requirements.html#1
Wiadomość 7 z 9
ostatnia odpowiedź

wystawiłem 7 przedmiotów , widać 4 że oferuję

nie pouczaj mnie wiem o co on się pytal i wiem jakiej udzielilem odpowiedzi, wiem prawie wszystko o co biega w tym serwisie, siedze na ebayu od 2007 r

Wiadomość 8 z 9
ostatnia odpowiedź

wystawiłem 7 przedmiotów , widać 4 że oferuję

 Piszę tak, bo pomyliłeś się udzielając odpowiedzi.

 

90 dni ma upłynąć od PIERWSZEJ sprzedaży, a nie od OSTATNIEJ, jak napisałeś - to zasadnicza różnica 3 miesięcy.

 

Dalej uważasz, że nie mam racji ?

 

Sprawdź jednak to.

 

http://pages.ebay.pl/help/sell/questions/sell_international_requirements.html#1

Wiadomość 9 z 9
ostatnia odpowiedź