Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

problem ze zmianą opcji wysyłki

Witam, ostatnio zakupiłem przedmiot od niemieckiego sprzedawcy w opcjach wysyłki zaznaczyłem ,, płatność przy odbiorze ,, z niewiadomych przyczyn po zakonczeniu wypełniania tychże formalnosci zamieniło sie na ,, odbiór osobisty ,, jest jakas opcja zm...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 259 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zamknięcie aukcji przed końcem

Witam i pozdrawiam użytkowników eBay, moje pytania brzmi: 1) czy wystawiający przedmiot na licytację może wycofać go w każdej chwili, jeżeli jeszcze nikt nie zalicytował? 2) czy wystawiający przedmiot na licytację NIE może wycofać przedmiotu, jeżeli ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 297 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

kupuje, placi...chce anlować, itd. - 5x w miesiacu......

w ciagu ostatnich kilku miesiecy często jak nigdy wczesniej (sprzedaje juz ponad 2 lata) powtarzyła mi sie taka sytuacja: kupujacy kupuje przedmiot, placi, nastepnie rezygnuje po kilku-nastu godzinach (2x w tym miesiacu) lub kilku-nastu dniach (1x w ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2833 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z wystawieniem produktu.

Witam, założyłem konto na ebay.uk i wyskoczyła mi informacja ze potrzebuje 10 pozytywnych opini i musze odczekac 90dni. Powiedzcie mi teraz jak mam to osiagnac skoro nie moge niczego wytawic? TO NIE LOGICZNE!

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 497 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

RSS przedmiotów na Ebayu

Witam, Czy ktoś może doradzić jak wygenerować link do kanału RSS, który będzie dotyczył określonego słowa w danej kategorii, we wszystkich krajach? Z góry dzięki.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 485 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Archiwizacja zdjęć i opisów aukcji po 90 dniach-POMOCY!

Bardzo Was proszę o pomoc w trudnej dla mnie sytuacji. Otóż wyczytałem, że zakończone aukcje są widoczne jeszcze przez 3 lata od momentu ich zakończenia, więc byłem spokojny i nie robiłem ich ewidencji. Aż tu nagle dzisiaj zobaczyłem, że wszystkie au...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1360 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Gdzie mogę odszukać aukcji...

Gdzie mogę odszukać aukcji która kupiłem . Miałem ja na liście kupionych ale ja usunełam ponieważ uzgodniłem ze sprzedającym że rezygnuje z jednego przedmiotu. Ale dostałem wiadomość od kupującego że prosi o rezygnację z zakupu by mógł odzyskać prowi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 427 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Oszustwo Paypal

Od pewnego czasu dostawałem dziwne widomości z adresuPayPal były to informacje o promocjach,czy wplatach od kupujących,czyli generalnie to co idzie z paypala,nie logowałem się nigdy za pośrednictwem widomości email a ten problem zgłosiłem oczywiście ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 592 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z wystawieniem opinii

Witam!Mam taki dziwny problem. Weszedłem na zakładkę "Historia zakupów" i patrzę i własnym oczom nie wierzę. Obok nazwy aukcji są te ikonki pokazujące czy zapłaciłem, czy paczka została wysłana i czy opinie zostały wystawione. Paczka jeszcze do mnie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 381 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań