anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

skur... le z paypal'a przechodzą samych siebie!!

kupujący przez mój sklep internetowy włoch chciał zapłacić przez paypal. Ustalona cena 67EURO, wysłał płatność przez paypal, a te pierd... lce przewalutowali płatność na złotówki po złodziejskim kursie jaki zawsze stosuje paypal, oczywiście pobrali też prowizję. Napisałem do włocha że nie dostałem 67EURO tylko jakieś złotówki, zresztą ni jak to się ma do kwoty ustalonej 67EURO. Włoch się wkur...ił i napisał że jak wysłał 67 euro to ja ma dostać 67euro! poprosił o zwrot tego co dostałem a on mi wyśle na konto bankowe. I ZACZYNA SIĘ CYRK! NIE MOGĘ ZWRÓCIĆ PŁATNOŚCI !!! OTRZYMAŁEM 267ZŁ , PAYPAL POBRAŁ 11ZŁ PROWIZJI, GDY KLIKAM ZWRÓĆ PŁATNOŚĆ WYSKAKUJE ZĘ BRAK ŚRODKÓW NA KONCIE!!!!!!!!!!!!!!!!! MYK POLEGA NA TYM ŻE JAK DOSTAŁEM PIENIĄDZE TO PROWIZJA PAYPAL JEST 11ZŁ, JAK CHCĘ ODESŁAĆ TO PROWIZJA PAYPAL'A JEST 9ZŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! STĄD BRAKUJE 2ZŁ NA KONCIE ZŁOTÓWKOWYM !!!!!!!!!!!!!! I STĄD BRAK ŚRODKÓW!!!!!!!!!! NIE MA CO, TO NAWET NIE ZŁODZIEJE TO  PRZECHU....E!

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Dot.: skur... le z paypal'a przechodzą samych siebie!!

zapomniałem dopisać że od 12 lat posiadam również konto paypal w EURO i kilku innych walutach.

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź