anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Wyłudzenie pieniędzy dzięki serwisowi ebay"

Użytkownik o nazwie powpowe-2739 wykorzystał przeciwko mnie program gwarancji zwrotu pieniędzy ebay. Kupił ode mnie grę nr transakcji to 1920440601018 nastepnie po upływie moze miesiąca zgłosił nieautoryzowany zakup. Ebay po rozstrzygnieciu sprawy przyznał rację kupującemu i teraz nie posiadam przedmiotu a także pieniedzy... Moje pytanie brzmi jak to jest w ogóle możliwe że coś takiego mogło mieć miejsce. Czy każdy dzięki serwisowi ebay może w taki sposób
wyłudzić pieniądze? Jeśli tak to gratulacje.
Wiadomość 1 z 9
ostatnia odpowiedź
3 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania

Dot.: "Wyłudzenie pieniędzy dzięki serwisowi ebay"

Niestety, to slaba strona ebay ktora wykorzystuja oszusci, z powodzeniem.

 

Obrona jest  sprzedaz kupujacym z pewnym dorobkiem, sprzedaz przedmiotow do pewnej wartosci aby zminimalizowac szkode, przyjmowac zaplate przez inny serwis.

 

Ebay nie jest bezpieczna platforma do sprzedazy drozszych rzeczy. Allegro chyba tez nie

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 3 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: "Wyłudzenie pieniędzy dzięki serwisowi ebay"

Miałam podobny przypadek, zgłosiłam sprawę przez paypal i oddano mi pieniądze.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 4 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: "Wyłudzenie pieniędzy dzięki serwisowi ebay"

Odwrotnie, Ebay i Paypal rozdzielili sie. To osobne firmy. Kiedys byli osobno, pozniej razem a teraz znow osobno.

Ebay wprowadza swoj system platnosci, na razie w okresie probnym dla ograniczonej liczby sprzedawcow ale po tym okresie wszyscy sprzedawcy beda musieli uzywac tego systemu.

Dla kupujacych nic sie nie zmieni - beda mogli placic jak im wygodnie: karta, telefonem ale nie wiem czy Paypalem

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 6 z 9
ostatnia odpowiedź
8 ODPOW. 8

Dot.: "Wyłudzenie pieniędzy dzięki serwisowi ebay"

Każdy, i ciezko z nimi wygrac bo

pochowali sie w luksemburgach.

Nie przyjmuje sie płatnosci paypal w europie .

Wiadomość 2 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: "Wyłudzenie pieniędzy dzięki serwisowi ebay"

Niestety, to slaba strona ebay ktora wykorzystuja oszusci, z powodzeniem.

 

Obrona jest  sprzedaz kupujacym z pewnym dorobkiem, sprzedaz przedmiotow do pewnej wartosci aby zminimalizowac szkode, przyjmowac zaplate przez inny serwis.

 

Ebay nie jest bezpieczna platforma do sprzedazy drozszych rzeczy. Allegro chyba tez nie

Wiadomość 3 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: "Wyłudzenie pieniędzy dzięki serwisowi ebay"

Miałam podobny przypadek, zgłosiłam sprawę przez paypal i oddano mi pieniądze.

Wiadomość 4 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: "Wyłudzenie pieniędzy dzięki serwisowi ebay"

Przez paypal. Tego nie próbowałem, aby strona ebay. Wiem tylko ze ebay przejął paypal może już tej możliwości nie będzie. Dziekuje za odpowiedź.
Wiadomość 5 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: "Wyłudzenie pieniędzy dzięki serwisowi ebay"

Odwrotnie, Ebay i Paypal rozdzielili sie. To osobne firmy. Kiedys byli osobno, pozniej razem a teraz znow osobno.

Ebay wprowadza swoj system platnosci, na razie w okresie probnym dla ograniczonej liczby sprzedawcow ale po tym okresie wszyscy sprzedawcy beda musieli uzywac tego systemu.

Dla kupujacych nic sie nie zmieni - beda mogli placic jak im wygodnie: karta, telefonem ale nie wiem czy Paypalem

Wiadomość 6 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: "Wyłudzenie pieniędzy dzięki serwisowi ebay"

Bardzo przydatna informacja. Nie wiedziałem. Kiedyś słyszałem że Ebay przejął...
Wiadomość 7 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: "Wyłudzenie pieniędzy dzięki serwisowi ebay"

Wnioski sa proste, nie sprzedawac na ebay 😉

Ten serwis to jakas abstrakcja, lepiej kupowac i zglaszac problemy 😄 Parodia zakupow

Wiadomość 8 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: "Wyłudzenie pieniędzy dzięki serwisowi ebay"

Witamy w gronie uszczęśliwionych przez ponadnarodowy koncern e-bay.

System okradania ludzi.

Wiadomość 9 z 9
ostatnia odpowiedź