Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Jak stworzyć jedną aukcję z kilkoma przedmiotami?

Witam jak stworzyć na ebay.com lub ebay.co.uk aukcję gdzie na takiej jednej aukcji będzie kilka różnych przedmiotów? Np. tak jak tutaj https://www.ebay.pl/itm/Dungeons-Dragons-Deep-Cuts-Nolzurs-Marvelous-Unpainted-Miniatures-aussuchen/372672735889?ss...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 313 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay.co.uk

Witam,Długi czas mieszkałam w Anglii i założyłam dostęp do ebay.co.uk. obecnie wróciłam do Polski i chciałabym mieć też dostęp do ebay.pl. Jak połączyć te dwa konta? Nie chciałabym stracić tamtych opinii i Klientów jak i aukcji

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 587 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Blokada konta po 30 minutach od założenia

Witam, mam problem, założyłem konto na platformie eBay, lecz po jakiś 30 minutach dostałem wiadomość ze konto zostało zawieszone, nie wiem czemu.Dodam, że jestem całokowicie świeżyw temacie eBay i może coś zle zrobiłem podczas rejestracji? Wklejam tr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 625 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż bez działalności

Dzień dobry, piszę w sprawie uzyskania wskazówek/porady w związku z moim problemem.Od 3 miesięcy prowadziłem sprzedaż na ebay i allegro produktów cyfrowych, najpierw miesiac na allegro, później całkowicie na ebay. Sprzedaż tego produktu można zakwali...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1622 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ustawienia przesyłki na cenniku

Witam, sprzedaję kosmetyki na ebay i mam problem z ustawieniami cenników - konsultanci ebay nie rozumieją o co mi chodzi i udzielają mało precyzyjnych odpowiedzi. Może tutaj ktoś mi pomoże. Mianowicie chce ustawić 2 rodzaje dostawy w konkretnym cenni...

Rozwiązane! "Wyłudzenie pieniędzy dzięki serwisowi ebay"

Użytkownik o nazwie powpowe-2739 wykorzystał przeciwko mnie program gwarancji zwrotu pieniędzy ebay. Kupił ode mnie grę nr transakcji to 1920440601018 nastepnie po upływie moze miesiąca zgłosił nieautoryzowany zakup. Ebay po rozstrzygnieciu sprawy pr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 790 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 2 podziękowania

Dość łamania prawa przez e-bay i Pay Pal.

Zdaję sobie sprawę, że to jest wycie wilka w lesie, ale muszę się przeciwstawić łamaniu prawa przez instytucję. które z życzliwości naszej Polski weszły na ten rynek. Zaproszony gość powinien się zachłystywać zgodnie z przyjętymi normami i tradycjami...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 469 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaz

Witajcie.Jestem tu nowa i nie bardzo sie orientuje co i jak.Podpowiedzcie co robic,zeby osiagnac jakie wyniki sprzedazowe?

Awatar użytkownika autor Nie dotyczy
  • 331 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z płaceniem, wysyłaniem

Witam jako ze Paypal należy do ebay postanowiłem zapytać was chcę wysłać lub kupić coś za pomocną Paypala. I nagle gdy daje przycisk zapłać to pole robi się białe zamrożone i nic się nie dzieje. A powinno wysłać się. Czekam 5 min i dalej tak jest. Co...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 310 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupujący nie odesłał przedmiotu

Zaczynając od początku, sprawa została otwarta przez kupującego z powodu opóznienia paczki. Paczka spózniała się już drugi miesiąc, więc kupujący stwierdził, iż został on przeze mnie oszukany. Ja jednak nie miałem pojęcia, iż forma przesyłki (ekonomi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 358 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ku przestrodze dla sprzedawców, jak ebay okrada

oto jak wygląda anulowanie transakcji przez ebay! Dobra wiadomość! Użytkownik *** zgodził się na anulowanie transakcji dotyczącej przedmiotu ORIGINALE OMEGA SEAMASTER CORONA SS 5.5mm NOS NUOVA VECCHIA STOCK . Sprawa została zamknięta. Nie otrzymasz z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1430 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

zostałem oszukany przez eBay-PayPal, proszę o jakieś porady

Witajcie, Parokrotnie to forum pomogło mi rozwiązać problem, dlatego ponownie zwracam się do Was o porady.Tak w skrócie. Sprzedaje meble na terenie UK za pośrednictwem eBay oraz płatności PayPal.Jakiś czas temu klient zakupił u mnie towar o wartości ...

Autorzy z największą liczbą podziękowań