anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie mogę zapłacić prowizji dla eBay :)

Witam,

wiem, że brzmi to dziwnie, ale nie mogę zapłacić prowizji - sprawa dość pilna bo dzisiaj upływa termin płatności,

ostatnio pojawiły mi się dwa konta do rozliczeń z eBay - złotówkowe (i tam mam dług na ponad 57 zł) oraz w EURO,

kiedy próbuję przejść do płatności jednorazowej otrzymuję komunikat, że moje saldo wynosi 0 EUR i "okienko" do wpisania kwoty w EURO - próbowałam już na wszelki wypadek przeliczyć to ponad 57 zł na EURO (na wszelki wypadek z górką bo nie wiem jakiego kursu użyć) - ale system odrzuca próbę płatności informując, że nie wolno mi zrobić nadpłaty ponad saldo (a w tym miejscu saldo według formularza wynosi 0 EUR),

pisałam już dwa razy do wsparcia, ale nie otrzymałam żadnej odpowiedzi,

irytujące bo pewnie skończy się zablokowaniem konta za długi...

jeżeli ktoś może pomóc, będę wgdzięczna,

pozdrawiam, Anna

Wiadomość 1 z 14
ostatnia odpowiedź
13 ODPOW. 13

Dot.: nie mogę zapłacić prowizji dla eBay :)

Dobry wieczór,

sprawę wreszcie, po wymianie kilku wiadomości załatwiłam,

dział wsparcia ( osoba nie znająca języka polskiego, posługująca się translatorem - więc kontakt trochę nieprecyzyjny - to pewne utrudnienie) podał mi informację o numerze rachunku bankowego (w polskim ING, wpłata w PLN bez wątpliwości co do kursu przeliczenia) i tytule przelewu (ID użytkownika),

wpłata zaksięgowana i uznana na moim koncie sprzedawcy po dwóch dniach,

ewidentnie powstało jakieś zamieszanie i kłopoty techniczne - mam nadzieję, że niebawem nad tym zapanują,

teraz walczę o uznanie "prawidłowości" mojego rachunku bankowego - używanego na eBay i PayPal od 9 lat - to jest właśnie postęp techniczny, innowacje i klasyczne "lepsze wrogiem dobrego" 🙂

pozdrawiam, Anna

Wiadomość 11 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: nie mogę zapłacić prowizji dla eBay :)

Ja po kontakcie do support dostałem link do płatności jednorazowej i mogłem zapłacić czym chcem paypalem czy bankiem oczywiście bezpośrednio. Zalecam kontakt z supportem z prośbą o udostępnienie płatności jednorazowej dla konta złotówkowego. Pozdrawiam Piotr

Wiadomość 12 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: nie mogę zapłacić prowizji dla eBay :)

miałam to samo, próbowałam kilka razy, za którymś razem po prostu przeszło.

Zauważyłam, ze eBay ma bardzo dużo takich zawieszeń. Do Amazona dzielą ich lata świetlne.

Wiadomość 13 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: nie mogę zapłacić prowizji dla eBay :)

Jaki masz problem, bo ja ciagle walcze z uznaniem mojej tozsamosci z Dowodu osobistego;/ ?

Wiadomość 14 z 14
ostatnia odpowiedź