anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie jestem pewna jak naliczana jest prowizja przy wariantach na ebay.com

Dobry wieczór! Chcę wystawić pewne przedmioty przez ebay.com, jednak nie do końca mogę się rozeznać we wszystkich kruczkach. Rzeczy te chcę sprzedawać jako "buy it now" w różnych wariantach ilości na jednej aukcji. Np, 3 pcs, 5 pcs, 10 pcs itd. Wypełniając formulaż wariantów w pewnym momencie musiałam podać ilość za jednen z wariantów. Wybrałam najwyższy wariant cenowy (za 10 pcs), i jego ilosć x 10, tyle mam. Prawidłowo? W następnym kroku wyszło mi, że sprzedaję przedmioty o wartości około 2000 $. Moja wątpliwość dotyczy tego, czy od tej całkowitej wartości towaru będzie jakaś zaskakująca prowizja, czy wyłącznie od kwot pojedyńczych sprzedaży, ponieważ nie mam zabezpieczenia finansowego i nie chcę się wkopać w długi. Pytam tu, może ktoś wie, ponieważ nie mam już siły zagłębiać się w tą angielszczyznę, a mój internet wlaśnie szwankuje i chcę już iść spać.

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

nie jestem pewna jak naliczana jest prowizja przy wariantach na ebay.com

Prowizje nalicza tylo w momencie sprzedazy. Jest limit pieniezny, miesieczny do wysokosci ktorego mozesz wystawiac dlatego podaja sume wartosci wystawionych towarow. To nie ma nic do czynienia z prowizja.

 

Kazdy ma limit pieniezny a takze ilosci.

 

 

How to find your limits

You can see most of your account limits in My eBay and in Seller Hub. Click My eBay at the top of most eBay pages, sign in to your account, then select the All Selling option in the Sell section on the left side of the page (or in the Selling Manager Summary). In Seller Hub, you can see your account limits in the Overview section.

The Monthly selling limits section shows your current selling activity relative to your monthly limits. You see a red alert when you've reached a limit, letting you know you won't be able to sell more items in the current month. You always have the option to request higher selling limits.

Limits placed on an account for failing to meet the minimum performance standards are shown in your Seller Dashboard. This information only appears if your account is below standard. You see your category and item limits when you list using the Sell Your Item form.

**************************************
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

nie jestem pewna jak naliczana jest prowizja przy wariantach na ebay.com

Dziękuję, wszystko jasne. No to będę próbować.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź