anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ku przestrodze dla sprzedawców, jak ebay okrada

oto jak wygląda anulowanie transakcji przez ebay!

 Dobra wiadomość! Użytkownik *** zgodził się na anulowanie transakcji dotyczącej przedmiotu ORIGINALE OMEGA SEAMASTER CORONA SS 5.5mm NOS NUOVA VECCHIA STOCK . Sprawa została zamknięta. Nie otrzymasz zwrotu prowizji od ceny końcowej.

 

 

ten pa..nt nie placił 4 dni , wysłał 3 maile że sie pomyliył i chce anulować transakcję.

 

-wiec napisałem o anulowanie że kupujący się pomylił !!!!!!!!!

 

czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć dlaczego NIE OTRZYMAM ZWROTU PROWIZJI?????????????? TO CO MIAŁEM ZROBIĆ??????????????????

 

 

Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

ku przestrodze dla sprzedawców, jak ebay okrada

Zawsze mi zwracaja. Do tej pory.

 

Czy uzyles standardowej formy o anulowniu transakcji?

Czy czesto anulujesz transakcje?

Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

ku przestrodze dla sprzedawców, jak ebay okrada

na ebayu jestem od 12 lat, konto firmowe mam od 4 lat czy uważasz że nie wiem jak anulować transakcję?? polityka ebay'a jest taka że nieważne czy otrzymałeś pieniadze, czy klient zapłacił , czy odesłał, jeżeli zwróciłeś mu pieniądze za wysyłke (wysyłając w jednej paczce kilka przedmiotów )  to i tak ci oszuści nie oddadzą ci pieniędzy, liczy się kasa.

Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

ku przestrodze dla sprzedawców, jak ebay okrada

To ja opowiem lepszy numer. Włoch wygrał 4 CD i zaczął się domagać gratisowego CD, lub bezpłatnej wysyłki. Odmówiłam, to szantażował, ze nie zapłaci. Po 2 dniach przelał kasę, a po 7 napisał, ze mu pudełka i cena po znaczkach nie odpowiada. W godzinę otworzył spór, że paczka była pusta i od razu z roszczenia dostał moją kasę. Straciłam prawie 400 zł za CD, pocztę, prowizję Paypal za pobranie i o dziwo za zabranie kasy, za 30 min telefonu do PayPal. Jak napisałam, że zgłaszam sprawę na Policję włoską, to oddał mi Paypalem 50% pieniędzy. PayPal i e-bay mnie olali, ale najśmieszniejsze jest to, że straciłam dodatkowo prowizję e-bay, bo za Chiny nikt mi jej nie chce oddać. Oni uważają, że do sprzedaży doszło.
Nie mam kasy, straciłam na dodatkowe niezawinione opłaty i jeszcze muszę zabulić prowizję.

To szczyt chamstwa i arogancja zachodniej firmy, której Polska udostępniła działalność. Bez prawa, bez szacunku dla Polaków.

Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

ku przestrodze dla sprzedawców, jak ebay okrada

 

PRzyklady jak nas robia kupujacy/ebay/paypal:

 

1.Paczka wyslana do wloch, po2-3 tygodniach kupujacy zglasza,ze nie dotarla, paypal zwraca mu pieniadze.Po zlozeniu reklamacji okazuje sie,ze paczka dotarla. Paypal wymiguje sie od pobrania oplaty,mam sam wyegzkwowac od kupujacego pieniadze, a na konieci napisali,ze wiecej nie beda odpisywali w danej sprawie. - 600zl stracone

2.PAczka wyslana do UK, kupujacy twierdzi,ze karto dotarl uszkodzony i sprzet mial jakis wgniot. Reklamacji nie moge zlozyc w fedex,bo kupujacy twierdzi,ze wyrzucil towar... paypal zzwraca pieniadze - 700zl stracone

3. PAczka wyslana do Nowej Zelandii,tak jak w przypadku 1. Klient jednak przyznal sie,ze dostal paczke,strata 300zl na kuriera,bo zwrocil.

4.PAczka wylana do USA,sprzet odeslany bo niby nie dziala.Oczywiscie sprzet wyslany, strata na prowizji,wysylce + negatyw,bo nie chcialem zwrocic za wysylke do Pl.

5.PAczka do Grecji, kupujacy chce zwrotu czesci pieniedzy bo towar mu sie nie podoba,albo wystawi negatywa.

6.Paczka wyslana do UK, wraca uszkodzona mechanicznie przez kupujacego (nie bylo mozliwosci takiego uszkodzenia w transporcie) - strata 600zl

 

 

itd...

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

ku przestrodze dla sprzedawców, jak ebay okrada

itd, itd.....

Wystarczy, że kupujący zagraniczny zgłosi brak towaru w paczce i zabiorą Ci zapłatę plus haracze za podwójne przewalutowanie i koszt e-bay. Tak, tak, bo e-bay uważa, że towar sprzedany i mu się należy. Korzystając z e-bay i Paypala stracisz i towar i zarobek i obciążą cię dodatkowymi kosztami. Same straty. Wystarczy, że kupujący założy ci spór.

Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

ku przestrodze dla sprzedawców, jak ebay okrada

Złodziejska firma Ebay z PayPal do spółki nabija sobie kieszenie kosztem sprzedawców. 

Złodzieje, oszuści, naciągacze i wyłudzacze!?

Szkoda tylko, że poza skargami na tych dupk.. niek nie podją działania celem utarcia gnojom nosa.

Wielu jest takich jak my wydymanych przez te firmy. jezeli komuś udało się osiągnąć jakiś sukces w walce z tymi monopolistami lub jeżeli są zainteresowani zbiorowym pozwem, chętnie nawiążę kontakt!

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

ku przestrodze dla sprzedawców, jak ebay okrada

27-12-2019 załatwili mnie tak już 2 raz. Tym razem Anglik napisał, że po 13 dniach nie ma CD. Wysłałam wszystkie oryginalne skany dokumentów, złożyłam reklamację w PP, a oni zabrali mi kasę z pay pal, oraz odmówili zwrotu prowizji. Uznali, że nie było sprzedaży, oddali kasę kupującemu, ale skoro tak, to dlaczego naliczyli prowizję od czegoś czego nie było. Merytorycznie nie ma sprzedaży, nie ma zarobku sprzedawcy, tylko same straty. I od tego mają czelność zrabować prowizję?
Tak e-bay i pay pal są paserami w tej złodziejskiej mafii.
Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź