anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak zmienić konto firmowe na prywatne

witam,mam taki problem,może ktoś to już przerabiał,przy próbie zmiany konta firmowego na prywatne wyskakuje że nie ma takiej opcji,o co może chodzić?Będę wdzięczny za podpowiedzi,


piotrek

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

jak zmienić konto firmowe na prywatne

123driver00.70
Użytkownik

Podpisuje tez pod tym tematem,sam nie wiem jak to sie stalo (cos kliknalem) i moje konto zmienilo sie w firmowe chociaz takowej nie posiadam.Co mam teraz zrobic zeby powrocic do normalnego konta.Czy teraz bede placil wiecej czy mniej za oplaty Ebay?


Tak nawiasem mowiac to ebay schodzi na psy i zaczynaja sie coraz wieksze problemy.


Dostalem jakies smieszne ograniczenie sprzedazy i tez nie wiem dlaczego.


Przyklad:wystawilem ipada 3 razy go sprzedalem ale nikt nie zaplacil ani razu(ludzie urzadzaja sobie takie zabawyna ebay bo nikt ich nie pociaga do jakiejkolwiek odpowiedzialnosci)


Czwarty raz juz nic nie moglem wystawic bo przekroczylem limit...To jest chore,jak moglem przekroczyc limit skoro nic nie sprzedalem?????


Mam juz pomalu dosyc ebay i tych ich porabanych zasad skądinąnd strasznie dziwnych..

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

jak zmienić konto firmowe na prywatne

Ja także jestem niezadowolony z ebay,  od 20 lutego  przy próbie wystawiania przedmiotów na ebay.com ,mam przekroczyłeś limit wystawień i tyle .


Nie dostałem żadnej wiadomości kiedy limit zniknie ,jedyne odpowiedz od ebay.pl że trzeba czekać to czekam.


Nie mogę wystawiać nigdzie ,próbowałem na niemieckim,angielskim,kanadyjskim,norweskim,


niestety nie da rady został tylko polski ,a że na ebay w Polsce jest mało popularny ,to nic nie sprzedam.


 

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

jak zmienić konto firmowe na prywatne

Odp.  automatyczna Ebay " :Przepraszamy, nie możesz zmienić konto firmowe do konta osobistego."

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

jak zmienić konto firmowe na prywatne

a czy ktoś wie jak zmienic konto prywatne na biznesowe bez zakladania nowego bo wtedy bede miała 0 komentarzy a tak przy tym co mam juz cos na początek jest. Z GÓRY DZIĘKUJE ZA ODP

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

jak zmienić konto firmowe na prywatne

Witam

 

z prywatnego przechodząc  na firmowe nie ma juz powrotu . Pisałem o zdjecie limitu na a ebay zebym zalozył firmowe  ale w regulaminie jest że powrotu nie ma i tu problem

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

jak zmienić konto firmowe na prywatne

ebay dajcie możliwość zmiany konta z firmowego na prywatne...ludzie!!! nie ma tego w edycji!!!

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź