Limity konta PL_DE

Dzień dobry, 
Wiem że temat na forum wałkowany wielokrotnie, jednak support ebaya nie potrafi jednoznacznie określić procedur do zwiększenia limitów.  Chciałbym dowiedzieć się jak uzyskać zwiększone limity na nowym koncie, ponieważ nie oszukując się limit 5 produktów i 250zl jest limitem oderwanym od rzeczywistości. Jeszcze parę lat temu, nie było tego problemy. Jedynym warunkiem jaki był by sprzedawać po za granicami polski była sprzedaż 10 produktów i minięcia 90 dni od pierwszej transakcji.  Tutaj pojawiają się też moje pytania:

1. Czy ktoś, przechodził drogę według nowych zasad, i zwiększania progresywnie limitów ? Jak zrobić, by te limity były sensowne w jak najkrótszym okresie czasu ?

2. Rozpoczęcie sprzedaży na ebay_de, jak wygląda obecnie rozpoczęcie sprzedaży na niemieckim ebayu, czy limity można zwiększyć szybciej ?  Podobnie jak wyżej, chciałbym spytać się jak uzyskać szybko sensowne limity. Czy jest jakaś droga na skróty ?

 

 

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Limity konta PL_DE

Mam wrażemnie, że EBAY.pl to jakaś podróbka serwisu. Czujemy się tutaj jak w firma w epoca kamienia udawanego  ze jest łupany.

250 zł  limit ? raz na 45 dni ???

To mamy sprzedawać zapałki na sztuki ? Może kartki papieru też na sztuki. Piszemy zapytania do EBay  przez formularz, bawimy sie w klikanie obrazków po 10-20  razy ale za każdym ii TAK wywala BŁĄD w przesyłaniu wiadmosci .
Czy ktoś w EBAY pracuje jakis żywy człowiek, który umie czytać, ze zrozumieniem? Na razie to wyglada tak że to samodzielny BYT , bez obsługo serwisu i pomocy. Administrowanie sprzedażą to jakiś koszmar. Zero ERGONOMII . Podtrzymujemy pytanie j.w.

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź